2737
2734
عنوان

همسرم چت هاشو با مادر و خواهر پاک میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 56 پست
نه والا من فقط وقتایی که راجع به همسرم حرفی بزنم که اگه ببینه ناراحت میشه پاک میکنم

خب دیگ خودت داری میگی حرفی بزنم ک ناراحت شه پاک میکنم چرا حالا همین مورد تو شوهرت دیدی بهت برخورده؟؟؟

دعواها از همین حرفای کوچیک و پیش پا افتاده شروع میش ک اخرش ب طلاق میکشه 

الکی الکی زندگیتو خراب نکن و این فکرارم از ذهنت بریز بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا😂 فک کن شوورت چتاتو با مامانت اینا بخونه پاک نمیکنی؟

من خیلی موجود عوضی ای هستم 

اونجاها که دارم ازش خوب میگم نگه میدارم ولی اونجاها که شکایت خانواده ش رو به مامانم میکنم پاک میکنم

من با هر کسی حرف بزنم پاک میکنم

چون حرف دو نفر با هم یه حریم خصوصی دو نفرست این که یکی دیگه بعدا بیاد داخلش خیلی چندش اوره

مثل این که داری با یکی حرف میزنی و یه نفر پشت در گوش وایستاده

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2728
من با هر کسی حرف بزنم پاک میکنم چون حرف دو نفر با هم یه حریم خصوصی دو نفرست این که یکی دیگه بعدا بی ...

ولی همسر من بار اوله این کار رو میکنه . البته منم عادت ندارم دم به دقیقه برم گوشیشو چک کنم . فقط وقتایی که شک میکنم

هروقتم شک میکنم شکم درست از آب درمیاد

سلام استارتر منم همیشه چتام رو با مامان و خاله و خواهرم پاک میکنم. لزوما نباید که غیبت باشه ولی شاید یکیشون درباره مشکلی باهام درددل کرده باشه دلیل نمیشه نفر سومی بیاد بخونه. شما هم لازم نیست همه چیز رو بدونی شاید مامان و خواهرش هم از مشکلاتشون میگن یا اتفاقی .لازم نیس شما بدونی که.

سلام استارتر منم همیشه چتام رو با مامان و خاله و خواهرم پاک میکنم. لزوما نباید که غیبت باشه ولی شاید ...

باشه . سعی میکنم فکر بد نکنم . هرچند خودشم اعتراف کرد که راجع به من حرف میزدن . گفتم که چون با خانواده ش یه خورده مشکل داشتم مطئن بودم راجع به من بوده حرفشون . خودشم تایید کرد . ولی گفت چیز مهمی نبوده

باشه . سعی میکنم فکر بد نکنم . هرچند خودشم اعتراف کرد که راجع به من حرف میزدن . گفتم که چون با خانوا ...

عزیزم ناراحت نباش این مسائل تو هر خانواده ای هست. منم وقتی همسرم سرکاره با مادرش صحبت میکنه. اکثرا دیدم وقتی خونه نیست مامانش زنگ میزنه. اصلا و ابدا به روی خودم نمیارم.و ناراحت نمیشم.  همونجور که میدونم خانواده ش رو دوس داره منم دوس داره. پس اگه پاک کرده نخواسته ناراحت بشی.  به این فکر کن که اولین و مهمترین زن زندگیشی😍😍😍 هر گلی بویی داره . هر کسی جایگاهی داره. شما هم جایگاهت محفوظه گلم

2740
عزیزم ناراحت نباش این مسائل تو هر خانواده ای هست. منم وقتی همسرم سرکاره با مادرش صحبت میکنه. اکثرا د ...

دقیقا مثل خانواده همسر من . همیشه وقتی تو محل کار هست باهاش تلفنی حرف میزنن . وقتایی چت میکنن که همسرم نمیتونه جوابشونو جلوی همکاراش بده

واسه همین میدونم موضوع خاله زنکی که میشه رو میارن به چت

البته من انقدر که شما میگی مطمئن نیستم مهمترین زن زندگیشم . متاسفانه همسر من خیلی به حرف خانواده ش بها میده

بعد از هفت سال زندگی هنوز که هنوزه من این حس رو ندارم که اولین و مهمترین زن زندگیش هستم . همه چیز رو با دودوتا چهارتا و سبک سنگین کردن میبینه

دقیقا مثل خانواده همسر من . همیشه وقتی تو محل کار هست باهاش تلفنی حرف میزنن . وقتایی چت میکنن که همس ...

عزیزدلم . ببین من اولا ناراحت میشدم. بعد به توصیه ی مامانم اصلا خودمو زدم به بیخیالی. حتی بهش نمیگم چرا اون موقع که خونه هستی زنگ نمیزنن. سعی کن توی ذهنت کمرنگشون کنی. زندگی انقد پستی بلندی داره که این مسائل نباید ذهنتو درگیر کنه. جوری نشون بده که این مساله اهمیتی برات نداره. چون هیچوقت نمیان که توضیح بدن چی میگن بهم. پس خودتو اذیت نکن

عزیزدلم . ببین من اولا ناراحت میشدم. بعد به توصیه ی مامانم اصلا خودمو زدم به بیخیالی. حتی بهش نمیگم ...

حرفت خیلی خیلی منطقیه . امیدوارم خدا بهم آرامش و قدرتی بده که بتونم انقد قشنگ فکر کنم