2737
2734
عنوان

انگشتر نشون

440 بازدید | 39 پست

سلام

بچه ها انگشتر نشونم رو گم کردم.😭😭😭😭 میشه دعا کنین‌پیدا کنم؟

اگر کاری یا ذکری هم میدونید بگید لطفا

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی اخه من اعتقاد ندارم با دعا انگشترت پیدا بشه خوب بگرد ببین کجاها رفتی والا برو عینشو بخر 

ادم تو اینجور وقتا به همه چی معتقد میشه!

عینشو الان چه جوری بخرم؟ نگیناش برلیانه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
چه بد... من اصلا دستم نمیکنم مگه مهمونی چون همیشه گمش میکنم

منم. نمیدونم‌اخرین مهمونی کجا دستم کردم؟ دیروز میخواستمش دیدم نیست

روسری کن سرت 

بگو ای فرشته مهربون ماه پیشونی اگه انگشترمو پیدا نکنی بخت دخترتو میبندم و همون موقع پایین روسریتو یه گره بزن 

وقتی پیدا شد گره رو حتما حتما حتما باز کن 

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
2738
روسری کن سرت  بگو ای فرشته مهربون ماه پیشونی اگه انگشترمو پیدا نکنی بخت دخترتو میبندم و همون م ...

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ادم تو اینجور وقتا به همه چی معتقد میشه! عینشو الان چه جوری بخرم؟ نگیناش برلیانه

خب پس هیچی برو دعا کن اما امیدوارم با دعا پیدا بشه اما اخه ادم نشونشو گم میکنههههههههه؟

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
2706