2737
2734

با سلام من به تازگی رفتم دکتر برای اقدام به بارداری بهم گفته تو ازمایشت رحم پلی کیستیک این اصلا یعنی چی ؟

البته ازمایشم برای مرداد ماه 

که یه دوره 1 ماه و نیم پریود نشدم حالا الان پریودم منظم شده خدارشکر

اما دکتر بهم قرص های لتروزول و کلومفین داده من راجع بهش خوندم خیلی ترسیدم گفتم نکنه دکترم خیلی حرفه ای نیست یهو نخورم داستان شه خیلیا میگن باعث ایجاد کیست  حاملگی خارج از رحم میشه 

اگه لازم نیست اصلا شروع نکنم 

البته گفتن از روز 3وم قادعدگی بخورم

چیزی نیس اکثر خانما از جمله من این مشکلو داریم که قرص هاتو اگه سرموقع بخوری و اقدام منظم داشته باشی حتما میشی

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

در ضمن منم با خوردن دو ماه کلومیفن حامله شدم انشاالله تو هم میشی

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی قرصاش مشکل ساز نیست ؟

اگر مشکل ساز بود که به کسی تجویز نمیشد 😐

تو هم الکی به خودت استرس نده که استرس مهم ترین عامله ناباروریه.بیخیال باش تا زودتر جواب بگیری فوقش تا ۳ماه

بسلامتی عزیزم  اخه ترسیدم از عوارضش ایشالله خیره ممنن

انشاالله عزیزم منم از شب سوم تا هفتم میخوردم شوهرتم تقویتش کن یک روز درمیان اقدام کنین

2740
انشاالله عزیزم منم از شب سوم تا هفتم میخوردم شوهرتم تقویتش کن یک روز درمیان اقدام کنین

ایشالله هرچی خیره پیش بیاد نه من عجله ندارم چون شاغلم 

شوهرم ماشالله خودش قویه