2733
2734
عنوان

زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 41 پست
وای خیلی سخته موقع زایمان کسی مدفوع ادموببینه😣منم نگران این موضوعم وخیلی خجالت میکشم

عزیزم اون موقع انقدر درد داری که این چیزا اصلا برات مهم نیست 

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐خدا رحم کنه یعنی حالت مدفوع رو هم نداشته باشی موقع زایمان احتمالش هست فشار بیاد چیزشه؟😐

بله . من یه هفته فقط سوپ و مایعات خوردم هفته آخر که اون اتفاق پیش نیاد اما بازم پیش اومد اصلا ربطی نداره به هرحال بخاطر فشاار زیاد به روده این اتفاق میفته

😐😐😐😐خدا رحم کنه یعنی حالت مدفوع رو هم نداشته باشی موقع زایمان احتمالش هست فشار بیاد چیزشه؟😐

اره من همیشه ببخشید شکمم سفت کار میکنه و بیشتر وقتا یبوستم، اما اونجا اینجوری شد

طبیعیه نکران نباش

اونجا نه خودت اهمیت میدی نه ماما

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
2728
گل محمدی رو چطور میشه خورد؟ یغنی به عطاری بگم‌گل محمدی؟ بعد دم‌کنم؟  اخه منم یبوستم از بعد زای ...

گل محمدی خشک شده داره عطاری

با چای میشه دم کرد و خورد

روانه و شکم رو شل میکنه

دخترم❤❤❤هلیااااااا
گل محمدی خشک شده داره عطاری با چای میشه دم کرد و خورد روانه و شکم رو شل میکنه

واس خدا کنه، امروز میگیرم

خیلی بده یبوست هرکار هم میکنم خوب نمیشه 😤😔😔

مرسی

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
من اونجا از استرس شکمم شل شده بود اما نه خیلی اما گلاب به روت موقع زورها یکم مدفوع هم کردم  ام ...

من میگم علاوه بر زشت بودن و خجالت کشیدنم بچه هم میفته تو مدفوع خیلی وسواسم

2740
اره من همیشه ببخشید شکمم سفت کار میکنه و بیشتر وقتا یبوستم، اما اونجا اینجوری شد طبیعیه نکران نباش ...

ای وای😐😐من ازهمین الان استرس گرفتم ک

خدایاشُکرت💙بابت پسرم آدریَن💜دخترم دِلوین❤
من میگم علاوه بر زشت بودن و خجالت کشیدنم بچه هم میفته تو مدفوع خیلی وسواسم

عزیزم زمانی که زور میزنی روی تخت دردی بعد که بچه داره بدنیا میاد روی تخت زایمانی بعد بچه رو ماما میگیره روی چیزی نمیفته که روی تخت زایمان هم چیزی نمیاد نگران نباش

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد

عزیزم نگران نباش بچه نمیفته توی مدفوع

بچه از یه جای دیگه درمیاد

بعدشم نمیندازنش که میگیرینش توی دستشون

مدفوع توی زایمان طبیعیه و خیلی پیش میاد ولی اگه شکمت خیلی شله یکم نشاسته بخور این مدت 

بهتر میشی

درکل نگران نباش چیزی نیست

دخترم 14 بهمن 97 قدم به دنیا گذاشت..خدایا شکرت
2706