2737
2739
عنوان

زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش بچه نمیفته توی مدفوع بچه از یه جای دیگه درمیاد بعدشم نمیندازنش که میگیرینش توی دس ...

چند روزه خرما خیلی میخورم خودم احساس میکنم ب خاطر اونه چون من هیچوقت اینجوری نمیشدم

2731

حین زایمان مدام با ضدعفونی شستشو میشه بدنت که بتونن سر بچه رو ببینن

اون زیرشم یه جای مخصوص داره برای همین خونریزی ها و مدفوع و اینا

اصلا بچه نمیفته توی کثیفی که

میگیرنش توی بغل  

دخترم 14 بهمن 97 قدم به دنیا گذاشت..خدایا شکرت
چند روزه خرما خیلی میخورم خودم احساس میکنم ب خاطر اونه چون من هیچوقت اینجوری نمیشدم

خوب نخور..ولی درکل نگرانیت بیخوده من خودم زایمان طبیعی داشتم. سربچه دربیاد بدنشو دکتر میکشه اروم بیرون میذارش توی تخت.

دخترم 14 بهمن 97 قدم به دنیا گذاشت..خدایا شکرت
2738
گل محمدی رو چطور میشه خورد؟ یغنی به عطاری بگم‌گل محمدی؟ بعد دم‌کنم؟  اخه منم یبوستم از بعد زای ...

اره گلم ما خودمون گلش رو خشک میکنیم.ولی عطاری میتونی گلشو بخری . دم کردشو میتونی درست کنی فقط زیادی نخور.خیلی شکمت شل میشه.اونایی ک طبعشون گرمه حتی اگ داخل ماست یا دوغ پودر گل بریزن اسهال میشن.

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
اره گلم ما خودمون گلش رو خشک میکنیم.ولی عطاری میتونی گلشو بخری . دم کردشو میتونی درست کنی فقط زیادی ...

خدا خیرت بده

انروز گرفتم خوردم دم کرده اش رو

شکمم کار کرد حالا نمیدونم اثر همون بوده یا نه فردا هم امتحان میکنم

ممنونم خدا خیرت بده 😬😬

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
خدا خیرت بده انروز گرفتم خوردم دم کرده اش رو شکمم کار کرد حالا نمیدونم اثر همون بوده یا نه فردا هم ...

خداروشکر ک مفید بوده برات گلم 🌹☺

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..