2737
2734

شنیدم سرماخوردگی از مادر به بچه ازطریق شیر نمیرسه. خصوصا ماههای اول

تو نت سرچ کن

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میتونم به نوزاد چهاروزه کاسنی بدم ؟؟تورو خدا جواب بدید زردی داره فردا قراره ببریمش دکتر اگه زیاد باش ...

عزیزم من که ندادم به بچم ولی مامانم اینا میگفتن بدم بهش هیچی نمیشه یکم سرچ کن راجبش از دکترت هم بپرس ایشالا که خوب شه خیلی سخته درکت میکمم

عزیزم من که ندادم به بچم ولی مامانم اینا میگفتن بدم بهش هیچی نمیشه یکم سرچ کن راجبش از دکترت هم بپرس ...

تو بیمارستان گفتن لباس زیاد تنش نکنم فقط یه بلوز آستین بلند نازک با شلوار تنشه گفتن دمای خونه رو هم کم نگه دارین ..روشم پتو نندازین بیچاره بچه داره یخ میزنه خودمون پتو کشیدیم نمیدونم چیکار کنم 😔😔😔😔

نه عزیزم از طریق شیر سرما نمیخوره اتفاقا برعکس یه جایی خوندم شیر مادر یه سری چیزاش که الان یادم نیست بیشتر و قویتر میشه تا جلوی سرما خوردن بچه رو بگیره ولی خب از طریق تنفس حواست باشه خلاصه آدم مجبوره همیشه نزدیک بچش باشه سعی کن ماسک بزنی منم وقتی شدید سرما میخورم کلا تا خوب شم تو خونه ماسک میزنم تا بچم و شوهرم نگیرن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
 تو بیمارستان گفتن لباس زیاد تنش نکنم فقط یه بلوز آستین بلند نازک با شلوار تنشه گفتن دمای خونه ...

عزیزدلم بمیرم برات چقدر سختی کشیدی حتما گروه خونیت فرق داره باهاش که اینجوری شده زردیش چنده؟

2740