2737
2739
عنوان

سوال از آقایون خانمها هم جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 84 پست
همووون كه نيلوفر ميگه

با اون یارو اوسکله چیکار کردی ؟من براش گزارش زدم 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
خب قبل از ازدواج تست میدن که

تست اعتیاد و میدونم میگیرن

ولی اصلا یادم نمیاد این چیزارو هم نشون داده باشه 🤔🤔🤔

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اون یارو اوسکله چیکار کردی ؟من براش گزارش زدم  

٣نفر از دوستان اومدن يكم نشوندنش سرجاش بعد غيب شد اگه فردا نياد باز ريپلاي كنه

منم بجووري حوابشو دادم كه احتمالا تا فردا قطع دسترسي ميشم😐😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
والا ما ازدواج کردیم چیزی به اسم آزمایش ایدز(یا کلا اینجور بیماریا) ازمون نگرفتن... حتی اگه میخواستم ...

ازمایش ایدز جز ازمایش ازدواجه 

خون میگیرن واسه همش☺

ولی چ ربطی داره روت نشه؟؟؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

نظرها از دید خانومه..  ولی خییلی از اقایون ملاک اصلیشون بکارته  حتی باهمه این خصوصیاتی که گفتین ..  مگه اینکه عاشق واقعی باشه. 

اللهم عجل لولیک الفرج                                                

من اگه اقا بودم مشکلی نداشتم

بکارت هم مثه اجزایه طبیعی بدن هر کس اختیارشو داره 

مهم اخلاق و رفتار طرف هس ک با اخلاق خودت مَچ بشه

همونطوری ک نماز خوندن ملاک کافی برای ازدواج نیس 

چون یکی میبینی همش سرشو میزنه ب مُهر اما اخلاق گَندی داره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

اگه کسی ایدز داشته باشه خودشم از لحاظ روحی روانی داغوونه که....

قبل ازدواج هم میشه به مراکز بیماری های رفتاری رفت و ازمایش ایدز داد

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2740

حالا مشرق نیوز میزنه نی نی سایت ترویج اشاعه فحشا

ببینید جاهلیت تا کجا 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

اگه میخواستی عاقایون جواب بدن باید توی تاپیک میزدی ورود عاقایون ممنوع ...

الان هیچ عاقایی نمیاد جواب بده .

در هر صورت من اگه مرد بودم برام مهم نبود و برای اثبات پاکی و تعهد همسرم به معیارهای موجه تر و درست تری توجه میکردم

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
٣نفر از دوستان اومدن يكم نشوندنش سرجاش بعد غيب شد اگه فردا نياد باز ريپلاي كنه منم بجووري حواب ...

فکر کنم قطع شد ...احمق از راه نرسیده جفتک مینداخت 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

عهه؟ قطعش كردن؟؟ بزار برم ببينم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ازمایش ایدز جز ازمایش ازدواجه  خون میگیرن واسه همش☺ ولی چ ربطی داره روت نشه؟؟؟

واسه من 6سال پیش بود اصلا یادم نیست این چیزا هم بود یا نه 🤔🤔🤔 من کلا کم رو و خجالتی تشریف دارم، خیلی چیزارو روم نمیشه بگم و انجام بدم😝😁

ولی من ذهنم درگیر شد، چرا یادم نبود آزمایش ایدزم جزء آزمایشای ازدواجه🤔

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

رفتم ديدم وصله

آنلاينم هست

تمامی موجودات پستاندار مونت هم زمانیکه متولد میشن بکارت دارن.

بنظر من ازدواج و زندگی ربطی به بکارت یابهتر بگم یه پوست نازک نداره

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706