2726
عنوان

سوال از آقایون خانمها هم جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 84 پست
ازه ☺ چون همه چیز بکارت نیس من نمیگم هرزگی اگه علتش هرزگی و بی عفتی نباشه و بخاطر ازدواج یبا عقد ی ...

همووون كه نيلوفر ميگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مومنه و جز تجاوز به صورت دیگه ای باکره نیست نه چون ادمیه که به هیچی معتقد نیست همه چیزش نمایشیه اگه برحسب اتفاقه اره

اگه ادم مومنی نیست و باکره ام نباشه خوب اگه انتخابم باشه بازم اره چون من میدونستم مومن نیست انتخابش کردم گذشتش بهم مربوط نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728

اون مردی که بخاطر بکارت ی همچین دختریو نخاد احتمالا به اناتومی بدن دخترا اگاه نیس و عقلش نمیفهمه هرزگی با وجود بکارتم زیاده...اصلا اون مرد مناسب ازدواج نیست

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
دیگه تا این حدم بیخیال نباش شاید ایدز داشته باشه😐😐😐

ازمایش واسه همینه😐 بعدم علم پیشرفت کرده حتی با ازدواجم میشه ایدز نگرفت مثه کیوان و پریا

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
دیگه تا این حدم بیخیال نباش شاید ایدز داشته باشه😐😐😐

خب قبل از ازدواج تست میدن که

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بله

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بله من اگر مرد بودم اینکارو میکردم  . حتی اگر وارد رابطه عاشقانه شده و دلیل ماجرا این باشه . فقط باید تا حدودی مطمئن بشم که الان چشم و دلش مشغول کسی نباشه. 

یک انسان میتونه زوایای روحی بسیار جذاب و آرامش دهنده داشته باشه میگردم اونا رو پیدا میکنم و با اونا ازدواج میکنم نه با پایین تنه ش . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
میخوام ببین بقیه در مورد چنین کیسهایی چه نظرهایی دارن از مشاوره پرسیدم گفتت بستگی به اون پسر داره

اره دیگه بستگی به پسر و افکارش داره. درضمن اگه پسری به دختری علاقمند بشه از خیلی چیزا چشم پوشی میکنه و براش مهم نیست

همووون كه نيلوفر ميگه

احسنت احسنت😆🖐

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

عرف جامعه امون بکارت رو شرط پاک دامنی دختر میدونه .الان همه خانم هستن و نظرمیدن چرا که نه ولی درصد کمی از اقایون راضی میشن که باید دل بزرگی داشته باشن که بعدها سرکوفت به خانمشون نزنن

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم
ازمایش واسه همینه😐 بعدم علم پیشرفت کرده حتی با ازدواجم میشه ایدز نگرفت مثه کیوان و پریا

والا ما ازدواج کردیم چیزی به اسم آزمایش ایدز(یا کلا اینجور بیماریا) ازمون نگرفتن... حتی اگه میخواستمم خودم روم نمیشد بگم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706