2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم جلو موهام خ کم شده میخام فردا تب پیاز بزنم به موهام

چطوری تو شامپو میریزی؟

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
خوردم بی اثر بود فقط چاقم میکرد 

آزمایش باید بدی

تخمدان پلی کیستیک نباشی

تیروئیدت بدکار نباشه

زینک ت کم نباشه

در نهایت دکتر پوست بهت شامپو و لوسیون بده

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
2738
آزمایش باید بدی تخمدان پلی کیستیک نباشی تیروئیدت بدکار نباشه زینک ت کم نباشه در نهایت دکتر پوست ...

تموم کارهارو انجام دادم جز تخمدان که فردا باید پیگیرش باشم خسته شدم از موهام بلند و کم پشت

تموم کارهارو انجام دادم جز تخمدان که فردا باید پیگیرش باشم خسته شدم از موهام بلند و کم پشت

اولین کار کوتاهشون کن هم پر تر معلوم میشه هم تقویت میشه واقعا ...

اگه موهای زائد کنار چونه ت هم داری و چربی دور شکم هم داری و پریودت نامنظمه قطعا به تخمدان پلی کیستیک شک کن ..اون درست شه موهات ردیفه وگرنه راهی نیس

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
روی پر پشتی ناثیر داره؟

منم تو نی نی سایت خوندم اره میگن ریزشو قطع میکنه مو در میاد منم فردا بار اولمه میخام بزارم

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      
اولین کار کوتاهشون کن هم پر تر معلوم میشه هم تقویت میشه واقعا ... اگه موهای زائد کنار چونه ت هم دار ...

پریودم منظمه چربی دور شکمم خیلی خیلی کمه موهام رو هم شوهرم نمیذاره کوتاه کنم موی زائد هم اصلا ندارم زیر چونه 

2706