2737
2739
عنوان

کتابای ۵۰ درصد تخفیف!!!

270 بازدید | 18 پست

خانما حتما دیدین یه سری جاها کتابها رو با ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف میفروشن من چندبار خریدم و همیشه شک داشتم چرا اینقدر تخفیف میدن؟ کسی میدونه چرا؟ آخه احساس میکنم تو ترجمه و ... ایراد داره، یه رمانش رو خوندم به نظرم اومد یه جاهاییش یهو پریده یه جای دیگه!!!

من چند تا خریدم فقط از یکیش خوشم نیومد ترجمه اش افتضاح بود

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند ماه پیش تو کتابخونمون نمایشگاه کتاب با تخفیف ۷۰ درصد اومده بود چند تا خریدم دیر متوجه شدم وگرنه ریشتر میخریدم دوروز بعدش رفته بود

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️

بله اشتباه منو نکن. میگن هیچ ارزونی بی حکمت نیست.حالا کتابی که من گرفتم حدیث بود.ترجمه افتضاح.یعنی یه جاهایی دقیقا برعکس ترجمه میکرد.خوبیش این بود متن عربی بود میتونستم خودم بفهمم.

گذشته نگذشته
2738
بله اشتباه منو نکن. میگن هیچ ارزونی بی حکمت نیست.حالا کتابی که من گرفتم حدیث بود.ترجمه افتضاح.یعنی ی ...

آهان پس درسته ترجمشون مشکل داره، تو کتابای مثل شما مشخص میشه، اینی که من میخوندم آخر کتاب رو قشنگ پیچونده بود!

خوندیشون ببینی خوبن یا نه؟

نه دلم نمیاد چون اگه یبار بخونم دیگه نمیخونم میخوام کتابخونه ی بزرگی درست کنم کتاب بخرم بعدا ک زیاد شد کم کم میخونم فعلا از کتابخونه کتاب میگیرم

از این به بعد چجوری گوجه و خیار رو ورچین میکنی همونحوری باید لابلای کتاب رو ببینیم سرمون کلاه نره.حا ...

تو ی کتاب حدیث اشتباهی خوندم فکرم مشغول بود این همه سال یادش میوفتادم تا اینکه تو نهج البلاغه درستشو خوندم.

2706