2752
2734
عنوان

شینیون کردم موهای خواهرشوهرمو بیایین ببینین خوب شده؟😁🙄🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 118 پست
خواهر شوهرت میدونه عکسشو گذاشتی تو اینترنت؟!

سانسور کردم که

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی عالیه خودم میترسم مو داغون شه میگم ارایشگر انجام بده

اره ،حتما راه بده ارایشگر خودت سختت میشه😘😘😘

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
2731
خجالت بکش چراعکس موهاموگذاشتی اینجابخدا ب داداش میگم طلاقت بده مگه من چیکارت کردم که میگی ازسرمم زیا ...

ووووی فک کن،جرم میدن 😁😁😁😂😂😂

استارتر آرایشگری یا همین جوری یاد گرفتی ؟ 

همینطوری ،خودجوش😝

عکس خودتم اینجوری با سانسور میذاری؟!

اره گذاشتم قبلا😂😂

خوبه عزيزم آفرین ، جلو موهاش و خوب کار کردی اما پشتش و خراب کردی تمرین کن عالي میشی 

مرسی عزیزم،باشه حتما🤗🤗🤗😘😘😘