2737
2739
عنوان

دوربینی چشم دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 91314 بازدید | 346 پست
دختر منم نیستاگموس داره خیلی نگاهم نمیکنه نه ماهشه هنوز نمیشینه بای بای نمیکنه دست هم نمیزنه😭😭😭😭

سلام بنده 28 سالمه و به بیماری نیستاگموس مبتلا هستم از 5 ماهگی تا الان با توجه به اینکه خودم از بچگی این مشکل رو داشتم میدونم چه مشکلاتی سر راه کودک شما وجود داره و امیدوارم به لطف الهی بهتر بشه (متاسفانه درمان نداره به خاطر همین گفتم بهتر بشن) لازم دونستم خدمتتون پیام بدم با این که میدونم شما خیلی وقت پیش این کامنت رو ایجاد کردید ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است منم هم در ایران زیر نظر پورفسور سمیعی (چشم پزشک نه اونی که ماله مغز و اعصابه) تحت درمان بودم و هم در دبی نزد دکتر حسینی یه مسیر خیلی سختی رو طی کردم تا به یک سری تجارب ارزشمند کسب کردم در این باره(منظورم از تجارب اینه که چی کار باید میکردم که بیماری بهبود پیدا کنه)  من شاید اگه این تجارب رو در زمان بچگی داشتم میتونستم 90% بیماری رو تحت کنترل در بیاورم متاسفانه در ایران شایدبیش از 10 تا دکتر معروف عوض کردم درزمان بچگی ولی هیچ نتیجه مثبتی نداشت و فقط من در دوران بچگی در عذاب بودم و هر دکتری یه نظری واسه خودش میداد یه عینکی میداد و یه سری تمرین میداد که نتیجه بخش نبود. اصلا در این باره نگران نباشید چون این بیماری تا 13-14 سالگی قابل بهبود یافتنه و شاید تا 90% بشه کنترلش کرد ولی لازمش پیگیری مناسبه و بدونید باید چه کارهای انجام بدید لطفا نگذارید دکترای بی سواد هر چند مشهور وقت شما رو تلف کنن و به خودتان بیایید و ببینید بچه شما 18 سالش شده و مشکل بهتر نشده یا یه مقداره کم بهبود یافته چون عرض کردم تا 13 سالگی بیشتر شما وقت ندارید اگر دوست داشتید از بنده مشاوره بگیرید در خدمت هستم به بنده در whatsapp line instagram پیام بدید بنده راهنمایی جامعی کنم شما رو 

از بنده که گدشت البته وضعیتم خوبه خدا رو شکر ولی اون چیزی نیست که باید باشه (09124969418 تلگرام)

09375450253 line whatsapp sms

خدا از دهنت بشنوه هوتسا جان

کاش چند تا دکتر نشون میدادید

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من بعد از تولد مثل همه بچه ها چشمهاش لرزش و انحراف داشت گفتیم طبیعیه چون تو بچه های خواهرهام هم ...

سلام امیدوارم بچه شما تا الان بهتر شده باشه ولی حتما بررسی کنید بچه شما نیستاگموس نداشته باشه چون مواردی که شما فرمودید خیلی نزدیک به نیستاگموسه چون نیستاگموس هم باعث انحراف چشم و کجی گردن هم میشه چون ذهن به صوره هوشمند دستور میگیره برای اینکه چشم بهترین دید را داشته باشه حالا به علت ضعف دید یا لزرش، خودش رو به سمت بهترین زاویه ببره که این باعث انحراف و بعضا کجی گردن میشه تا چشم بهتر ببینه (null point)

در بعضی موارد  لرزش چشم چون خیلی کمه و به ندرت اتفاق میفته دکترا نیستاگموس رو تشخیص نمیدن و درمان های اشتباه (تجویز عینک نامناسب) کار رو به مراتب سخت تر میکنند چون خودم این مشکل رو دارم خدمتتون عرض کردم

2731
تو سه ماهگی بردیمش دکتر .بهش عینک دادن .ام الا مشکل من اینکه من چندتا چشم پزشک بردمش هر کدومشون یه ش ...

سلام ،روز بخیر، دختر منم چشم هاش دوربینه و متاسفانه مشکل نيستاگموس داره، الان هشت ماه و نیمه ،از چهارماهگی عینک میزنه، می خواستم روند بهبود کوچولوتونو بپرسم، ممکنه راهنمایی کنید،ممنون میشم.

یه سوال نیستاگموس روی نشستن و چهاردست و پا رفتن نوزاد تاثیر داره.میترسم نیستاگموس از مغز بچه باشه😭

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

سلام دختر منم بر اثر ضربه ای که به چشم راستش خورده چشم راستش شمارش9شده ولی چشم چپش سالمه دکتر براش عینک تجویز نکرد چون چشم چپش سالمه تنبلی شدید داره براش لنز سخت تجویز کردن که اونم چشمش تحریک میشه وقتی میذاریم الان فقط چشم چپش و می بندم و یه سری بازی انجام میده خیلی نگرانم فقط گریه میکنم خانما توروخدا منم راهنمایی کنید

سلام دخترمن ۳سالو نیمشه بینایی سنج اومده بود مهدشون نامه دادن که ببرم چشم پزشک دیروز بردم گفتن که باید عینک بزنه شماره آیتیگمات چشمش ۲.۲۵و۲.۵بود شماره هردو‌چشمش هم ۲بود و گفت صعیفن خیلی ناراحتم از دیشب کارم فقط گریه است 

2740

ما هم بچمون پنج ماهش بود چون هم انحراف چشم داشت و هم لرزش چشم. به نور واکنش میداد ولی سایه رو دنبال نمیکرد. بردیم دکتر عینک شماره هفت تجویز کرد و گفت پنج ماه دیگه بیارینش ببینم. الان دو ماهه عینک زدیم ولی چشماش هیچ تغییری نکرده. دو باره بردیم یه دکتر دیگه معاینه کرد و گفت کره چشم و شبکیه کاملا سالمه. حالا اینکه چرا نمیبینه و فقط به نور واکنش میده نمیدونم. گفتن ببرین نوار چشم بگیرین شاید اعصاب بیناییش مشکل داشته باشه یا مشکل از مغزش باشه ولی نبردیم. منتظریم یه چند ماهی بگذره شاید تکامل پیدا کنه. اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا. ممنونم

سلام دختر من از نظر خودمون خیلی بهتر شده ولی دکتر چیز خوبی بهم نگفت خیلی از لحاظ روحی داغون بودم ولی دیگه توکل کردم به خودش همه دکتر ها میگفتند شبکیه سالم هست ولی یکی گفت به نظر من تار هست خلاصه تست ای ار جی برامون نوشتند و امدیم تهران بیمارستان چشم خانه و با بیهوشی انجام دادیم که جوابش خوب نبود و دکتر تشخیص بیماری لبر داد و اینکه حتی ممکن هست بینایی رو از دست بده و شاید همینطور بمونه از نظر دکتر عینک خیلی کمکی نمیکنه نمیدونم واقعا چی پیش میاد...

2706