2733
2734
عنوان

دوربینی چشم دخترم

91268 بازدید | 346 پست
دخترم انحراف چشم داشت تو پنج ماهگی بردیمش دکتر فقط چشم چپش بود گفتن خطای دید هست و پهنای بالای بینی باعث شده اشتباها فکر کنیم که چشمهاش ضعیفه
گفتن چون نگران هستید یک نوبت چشم دیگه میدیم برای بعد از یکسالگی که ماه دیگه بود این نوبت، حدود دو سه هفته اخیر دیدم انحراف تو چشم راستش هم دیده میشه تماس گرفتیم و تاریخ مراجعه به پزشک رو تغییر دادیم که امروز نوبت بود و رفتیم الان دخترم 14 ماهش هست
دکتر تشخیص داد چشمهای دخترم بشدت ضعیف هست و دوربین و آستیگمات
گفت باید عینک استفاده کنه. سریع رفتیم براش عینک گرفتیم که چند روز دیگه آماده میشه و بدستمون میرسه
هم دکتر و هم عینک فروشی گفتن ممکنه چشمهاش با عینک درست بشه و یا ممکنه کمی بهتر بشه و مجبور باشه همیشه از عینک استفاده کنه
نمره چشمهاش یکی هشت و یکی نه هست یعنی خیلی خیلی ضعیف
میخوام بدونم کسی تجربه مثل من داره و آیا فرشته کوچولوش چشمهاش خوب شده یا چی؟ لطفا حتی اگه از آشناهاتون هم این مشکل رو تجربه کردن برام بنویسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه عینک بزنه خوب میشه مخصوصا که دوربینم هست...نگران نباش
کوله بارم بر دوش سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم..برای براورده شدن حاجاتم صلوات بفرستید
پسر من انحراف نوزادی داشت بردمش دکتر گفت آستیکماته و نزدیک بینه.اما الان 3/5 سالشه هنوز عینک ندادن تحت نظره اما احتمالا اینبار بدن چون تا الان نمره اش خیلی نبوده عینک ندادن.دختر شما هنوز انحراق داره ؟چون پسر من خیلی کم بود و یک چشمش بود الان میشه کفت 98 درصدش خوب شده اون 2 درصد هم خودم فقط می فهمم.
در ضمن من دیدم تو فامیل بچه کوچیکی که عینک میزده الان کلاس اوله و خوب شده البته مشکلشو نمیدونم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
دختر من بعد از تولد مثل همه بچه ها چشمهاش لرزش و انحراف داشت گفتیم طبیعیه چون تو بچه های خواهرهام هم دیده بودم ولی وقتی به سن 5 ماهگی رسید دیدیم که چشم چپش انحراف به سمت داخل داره و وقتی به سمت بیرون یعنی پهلوی چپ میخواد نگاه کنه کاملا به اون سمت نمیره به دکتر مراجعه کردیم (دانمارک زندگی میکنیم ) هم اینجا و هم سفری که در ده ماهگی دخترم به ایران داشتیم تو ایران هر دو دکتر نظرشون این بود که بخاطر پهنای بالای بینیش ما بصورت کاذب فکر میکنیم انحراف وجود داره و تا سن یکسالگی از بین میره ولی دقیقا از بعد از یکسالگیش دیدم چشم چپش که انحرافش حل نشد بلکه چشم راستش هم انحراف پیدا کرده به همون صورت یعنی متمایل به سمت داخل چشم هست
اینبار که به دکتر مراجعه کردیم گفت چشمهاش دوربین و آستیگمات هست
حدود نه هست نمره چشمهاش و هر دو چشمش هم ضعیف هست دکتر گفت باید از الان عینک استفاده کنه ممکنه خوب بشه و ممکنه کمی فقط بهتر بشه و مجبور باشه برای همیشه از عینک و یا بزرگتر که شد از لنز استفاده کنه
باز خدا رو شکر میکنم زود متوجه شدیم چون تو سایتهای مختلف خوندم که اگه از سن سه سالگی بگذره و ما متوجه ضعف بیناییش نشیم دچار تنبلی چشم میشده
بچه خواهر شوهرم تو سن هفت هشت سالگی ظاهرا متوجه ضعف بیناییش تو مدرسه میشن و میگن که شماره چشمش حدود 8 هست عینک گرفت یک مدت استفاده کرد الان که حدود ده یازده سالش هست دیروز میگفت که خوب شده و دیگه از عینک استفاده نمیکنه
نمیدونم آرزو میکنم لااقل اگه ضعف بیناییش کامل خوب نشد انحرافش از بین بره چون تاثیر روانی بدی میتونه روش بزاره این مسئله
دکتر دیروز میگفت بخاطر ضعف بیناییش چون میخواد تمرکز کنه روی اجسام به چشمش فشار میاره و این باعث انحراف شده امیدوار بود پس از استفاده از عینک انحراف چشمهاش خوب بشه
ولی نمیدونم برای بچه به این کوچیکی چطور میتونم عینک استفاده کنم اون حتی تحمل گذاشتن گل سر رو هم رو موهاش نداره و زود برش میداره چه برسه به عینک
2738
مامان لیلا جون دختر نازی داری ماشالا نگران نباش خانوم خدارو شکر علم خیلی پیشرفت کرده حل میشه مخصوصا شما که ایران نیستی.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
اگه اطلاعات جدیدی داشتی در اختیار منم قرار بده ممنون
حالا منم قرار بوده این ماه باید بیرمش دکتر اما دست ودلم نمیره وقت بگیرم ،خصوصا عروسی دایی اش هم تو بهمنه اصلا نمی خوام ناراحت بشم اگه عینک یا بستن بخواد منم میمونم چیکار کنم چون پسره خیلی انعطاف پذیر نیست و طول میکشه کنار بیاد
باشه حتما
حالا یک دکتر متخصص چشم اطفال توی شهری نزدیک شهرمون پیدا کردیم باید نوبت بگیریم به اون هم نشون بدیم
ماه دیگه هم پیش یک متخصص انحراف چشم نوبت گرفتیم تا کاملا مطمئن بشیم
زودتر ببرش دکتر و اگه نیاز داره براش عینک بگیر چون هر چی بزرگتر بشن خوب شدن سخت تر میشه
مامان لیلا پسرمو امروز بردم اپتومتریست گفت اننحراف که نداره خداروشکر اما مثه دختر شما استیکمات و دوربینه
عینک داد گفت خوبیش اینه که دوربینه بزرگتر بشه نمره اش کم میشه !دیگه نمیدونم واسه دلداری گفت یانه.
نمره هاش رو یادم نیست ولی فکر کنم هر چشمش 2/25مجموعش بودکه کمتر نمره عینکشو داد.
خدا رو شکر زری جان که به موقع متوجه شدی و اقدام کردی
دختر من که داره خیلی خوب از عینکش استفاده میکنه و کلی نگرانی من از این بابت کم شده شما الان برای کوچولوت عینک گرفتی میزاره رو چشمهاش بمونه ؟
2706