2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما پیش این دکتر رفتین؟

نعریفشو خیلی زیاد از اشناهامون شنیدم و  پسرعمومم رفتن پیششون 

کامل درمان شدن 

اما اول باید منشا جوش رو پیدا کرد ممکنه هورمونی باشه یا از استرس 

بهتره قبلش ازمایش هورمونی داد که اگر هورمونی نبودن بعد مراجعه کنید به این دکتر 

واقعا کارشون عالیه 

توی شیراز حرف اول رو میزنن

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
نعریفشو خیلی زیاد از اشناهامون شنیدم و  پسرعمومم رفتن پیششون  کامل درمان شدن  اما ا ...

عزیزم من  دوساله اگزما دارم چند تا دکتر عوض کردم ک نتیجه نگرفتم دوماه پیش، پیش این دکتر رفتم فعلا ک هنوز نتیجه ندیدم ی جورایی ب روحیه و امید نیاز دارم و اعتماد ب دکترم ک مطمئن بشم کارش خوبه،بخاطر این پرسیدم ک شما راضی هستی یا نه،میخوام ب خودم امید بدم ک کار این دکتر خوبه مرسی ک راهنمایی کردی

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2740
عزیزم من  دوساله اگزما دارم چند تا دکتر عوض کردم ک نتیجه نگرفتم دوماه پیش، پیش این دکتر رفتم فع ...

انشالله که مشکلت حل میشه عزیزم 

صبور باش 

هر درمانی انگیزه میخواد و طول درمان ممکنه کمی طول بکشه پس امیدتو از دست نده خانمی

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
عزیزم من  دوساله اگزما دارم چند تا دکتر عوض کردم ک نتیجه نگرفتم دوماه پیش، پیش این دکتر رفتم فع ...

من ی کرمی دارم عالیه کورتون دار نیست و اگزمارو تا ۸۰درصد برطرف میکنه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
اسمش چیه؟

عکسشو برات میفرستم روزی دوبار بزن ب اگزمات 

هروقتم احساس کردی میخواد بیاد فورا بزن همیشه باهات باشه عااالیه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
اسمش چیه؟

2706