2737
2734

سلام عزیزای دل 

من تو نی نی سایت خیلیا رو دیدم که تو زندگیشون مشکل داشتن امیدوارم ایده های اینجا بتونه بهمون کمک کنه ، شاید کسی بتونه با این راهکارها آرامشو به زندگیش برگردونه 😘قصدم از زدن این تاپیک اینه که کنار هم کلی ایده برای زندگی بهتر یاد بگیریم . لطفا هرکی هر ایده ای داره به من و بقیه هم یاد بده😍

مثلا چه کارهایی میکنین که همسرتون دوستتون داره یا به حرفتون گوش میده و یا با خانواده همسرتون چه رفتاری دارین که بهتون احترام میزارن و دوستتون دارند و...

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚

خودم هستم و به اطرافیانم محبت میکنم و محبت دریافت میکنم

کاری بیشتر از این نمیکنم

بنظرم زندگی با سیاست مداوم‌ و پنهان کردن خود واقعی خیلی سخته

ممکن است که من منکر چیزی باشم؛ ولی لزومی نمی بینم که آن را به لجن بکشم یا حق اعتقاد به آن را از دیگران سلب کنم. (کالیگولا - آلبر کامو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بگم براتون که من اوایل روم نمیشد خواسته هامو بگم و فکر میکردم شوهر جان علم غیب داره🙄 و یهو تو یه بحث همه رو میگفتم که این اصلا خوب نبود و همسرم هم لج می‌کرد 

ولی چند سال هس یاد گرفتم که هر خواسته ای دارم راحت باهاش درمیون بزارم ، مثلا یه موقع به خنده میگم اگه بدونی چقد دوست دارم یهو بهم زنگ بزنی بگی اماده شو بریم بیرون بگردیم اصلا عشقم بهت چند برابر میشه 

یا مثلا وقتی یه کار کوچیک خوب میکنه انقدر بزرگش میکنم و تشکر میکنم که تشویق میشه و سعی میکنه کارای بیش‌تری برام انجام بده 

2731
خودم هستم و به اطرافیانم محبت میکنم و محبت دریافت میکنم کاری بیشتر از این نمیکنم بنظرم زندگی با سی ...

اره عزیزم درست میگی اصلا نمیشه طولانی مدت نقش بازی کرد ولی من همش دنبال راهکارهای جدید هستم که زندگی برای خودم و همسرم یکنواخت نشه 

دوست دارم از تجربیات و ایده هاتون استفاده کنم

آی ام زرنگ😁😘

به كسي ازار نميرسونم

زود فراموش ميكنم

اهل تلافي نيستم

ادم سرخوشي ام😁

در برابر حرفا و رفتاراي ازار دهنده خودمو به خنگي ميزنم

اهل تفريحاي كوچيكم

با دخترم بستني ليس ميزنم هر هر ميخنديم

خيلي كتاب ميخونم

خيلي با همسرم فيلم ميبينيم

چيزاي خوشمزه زياد درست ميكنم

تو طبيعت زياد ميريم چون خيلي انرژي ميگيريم ازش

همينا فعلا به ذهنم رسيد

بعضیا میگن بچه بیارین زندگی شیرین تر میشه خخخخخخ  دیگه فکر نمیکنن همینطوریم زندگی ما شیر ...

اگر از قبل شیرین نباشه با بچه نمیشه یعنی من ندیدم بچه بیاره بعد بهتر شه زندگیش اول باید شرایط ایجاد شه 🌹

2740
به كسي ازار نميرسونم زود فراموش ميكنم اهل تلافي نيستم ادم سرخوشي ام😁 در برابر حرفا و رفتاراي از ...

وای چقد عالی باور کن من که خوندم کلی انرژی گرفتم چه برسه به اعضای خانوادتون 

مخصوصا بستنیه😂

حتما خوشحالن که شمارو دارن 😘

منم حتما انجام میدم مرسی 

اها اینم بگم همسر من دستپختش خیلی داغونه 😅

ولی وقتی نیستم خونه و زودتر از من میرسه غذایی که درست میکنه کلی تعریف میکنم که وای چقدر خوشمزس معلومه با عشق درست شده مرسی عزیزمممم 

خلاصه کلی همسر جان ذوق میفرماید و تشویق میشه 

خانوما شمام از تجربیات و راهکاراتون بگین افسرده شدم از بس مشکلات خوندم دوست دارم اینجا مشکلات خودم و بقیه حل شه با راهکاراتون 😘

با خونواده همسرم که به کل کاری ندارم فقط منو شوهرم تهرانیم خونواده هامون فامیلامون همه شمالن منم اصن زنگ نمیزنم بهشون گرچه خود شوهرمم زنگ نمیزنه دوری و دوستی..این از خونواده...

شوهرمم که خودش زیاد دوستم داره مقصرمنم باشم کوتاه میاد یجورایی و اینکه وختی از سرکارمیاد سعی میکنم غرغر نکنم و اگه عصبانی بود چیزی نگم چون خودش بعدا آروم میشه من دگ حرفی نمیزنم وختاییم که قهریم نهایتا تا۳روز حرف نمیزنیم بعدش  دگ گل و بلبل میشه😜😅😅سوالی داشتید بپرسید خخ😂

تمومِ زندگیم دخترم👪
وای چقد عالی باور کن من که خوندم کلی انرژی گرفتم چه برسه به اعضای خانوادتون  مخصوصا بستنیه😂 ...

مرسي عشقم

زندگ رو ادمارو نبايد سخت گرفت

هرچقدر شاد باشيمو بخنديمو برقصيم به همون اندازه زندگي كرديم😍😁❤️

با خونواده همسرم که به کل کاری ندارم فقط منو شوهرم تهرانیم خونواده هامون فامیلامون همه شمالن منم اصن ...

چقدر خوبه که میتونین تو عصبانیت سکوت کنین 

مردها خیلی این ویژگیارو دوست دارن 

من قبلا نمیتونستم ولی الان بهتر شدم ، کلا باید بیشتر رو این نقطه ضعفش کار کنم 

ممنون عزیزم 

2706