2733
2739
عنوان

چند نکته که خوبه خانوما توی خاستگاری رعایت کنند!با تجربه ها بیان🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 41537 بازدید | 602 پست
خب نمی گن چقدر هوله؟؟؟باید یکم ناز کنیم خو

ربطي به هول بودن نداره! 

ادب و احترامه ولله!

خيلي زشته مهمون به خاطر شما بياد شما حتي نياي استقبال 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

در ادامه آداب خاستگاري!

🍏دقت كنيد كرمي كه به صورتتون مي اميد حتما قبلا امتحان كرده باشين ، كه روي پوستتون بشينه!

🍎اگه از نشستن توي جمع خواستگاري حس معذب بودن داريد بعد از احوال پرسي بريد توي آشپز خونه!

🌹وقتي ارامش پيدا كرديد بياييد جند دقيقه بشينيد به بهانه جمع كردن استكان چاي ! يا ....بريد دوباره از جمع ...

اين طوري فكر نميكنن شما تنبل هستين همه كاراشونو هميشه مادرتون كرده😂

🍏بهتره از قبل يك گلدان كه تهش چند تا سنگ درشت داره ، توي آشپز خونه حاضر كرده باشيد و جايي براي گل احتمالي دو نظر گرفته باشين

كه يهو هل نشين!!و سنگم واس اين بذاريد ته گلدون كه گلدون رو سنگين كنه ، اگه گل سنگين بود ... هي گلدون برنگرده!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خواستگارمون چي بپرسيم!؟

جلسه اول صحبت حرفا با جلسه دوم متفاوته! جلسه اول سوالاتي رو بپرسيد كه بسيار كلي هستن و به خصوصيات و مسايل جزئي مربوط نيست!

مثل:

🌹چند سالته

🌹تحصيلاتت چقدره

🌹جز اينجا كه كارميكني جاي ديگه هم كار كردي!؟

🌹جرا ميخواي ازدواج كني!؟

🌹نظرت راجب يك خانم ايده آل كه همسرت آينده بشه چي!؟

🌹خلاصه يسري سوالا بپرسيد كه سر نطق طرف باز بشه و با هم ارتباط بگيريد(ممكنه حتي بدونيدجواب همه سوالات رو، ولي اين حرفا سر صحبت رو باز ميكنن و كمك ميكنن كم كم ببينيد از طرف خوشتون مياد و مهرش ي كم به دلتون ميفته يا نه)

🌹لبخند لبخند. لبخند ! يادتون نره!!!!

حالا كم كم بريد سراغ سوالات خصوصي تر !( همون جلسه اول)

🍏انتظارتون از زندگي مشترك چي!؟

🍏اگر بحث و دعوا كنيدي همسرتون  ترجيه ميديداين دعوا و ناراحتي چطور تمام بشه!

🍏چند تا دوست صميمي داريد! ارتباط تون باهاشون چقدره!؟

🍏برنامه اقتصادي تون براي زندگي تون چي!؟

🍏از نظر مادي چطور هستيد!

2731
سروپا گوشیم،بفرمایید

هر كار كردم تگ نشدي عزيزم ... 

اميدوارم مفيد باشه

بگو لطفا،،من ک هیچ خاستگاریم جور نميشه

اگه خونديدن برم جلسه دوم😊

2738

چیا لازم حتما راجب خواستگارتون بدونید!

باید حتما ازش بپرسید نظرش راجب جای زندگی چی!

میزان وابستگی فکری همسرتون به خانوادش چقدره( دختر و پسر فرق نداره)

چقدر از نظر مالی وابسته پدرش و خانوادش( برای پسرا)

انتظارات  خانمتون از شما چقدره ( برای دخترا)

دختر یا پسر فرق نداره! رفیق بازش ! خیییلی بده!

اگه دختری میگه من رفیق بازم! حالا به هر زبون کادو پیچی! واقعا راجب به ازدواج باهاش تعلل کنید!

حتما بپرسید از نظر عقیدتی مذهبی چطوره!

آیا گذشته شما براش مهمه!( اگه گذشته اون براتون مهمه اینو بپرسین)

لطفا تحت تاثير احساسات تصميم نگيريد ! چند بار با دختر يا پسر مورد نظر بيرون بريد!

ببينيد خسيس نباشه! 

بد دل نباشه!

واي ! مرد بد چشم خيلي بده!!! با خواستگارتون بريد ي رستوران رفتاراشو ببينيد! 

اگه كلاس رفتاري براتون مهمه! كلاس رفتاري شو ببينيد و بسنجيد!

عالی بود لطفا ادامه بده تاپیک رو 

چند مدل لباس كه مناسب خواستگاري هست مي ذارم

با توضيح

خواستكاري مهموني نيست

ي مراسم رسمي و مهمه

قراره سرنوشت شما رقم بخوره

بهش اهميت بديد

مانتو خيابونتونو نپوشيد!

تا تونيك شلوار ي كه عمو عمه تون مياد خونه تون مناسب خواستگاري نيست!!!

2706