2726
عنوان

چند نکته که خوبه خانوما توی خاستگاری رعایت کنند!با تجربه ها بیان🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 41493 بازدید | 602 پست
روانشناس معجزه که نمیکنه یا غیب گو نیس که اینده رو بدونه. طرف یه قولی همینطوری میده بعد میره بیشتر ف ...

نه بحث غیب گویی و معجزه نیست بحث تشخیص تفاهم و مطابقت هستش اگر اینا باشه نیازی ب کتبی کردن نیست مگر شرایط ضمن عقد😊

مثل این میمونه ک مرد ازت گواهی بکارت بخواد یا اونم همه چی رو کتبی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🌹وقتی خواستگار میاد حتما لباسی بپوشید که فرهنگ لباس پوشیدن شما مقابل نامحرم رو نشون میده!

🌹حتما شیکترین لباستون رو بپوشید

🌹آرایش کنید! اما یادتون باشه قرار نیست برین عروسی! فقط خیلی کم 

🌹لباس زیبا بپوشید و رنگ روووشن

🌹کفش خیلی پاشنه بلند ممنوع!

🌹کم چای دم نگیرین! نگران نباشید خیلی اصرار بشه! ( ی اون شب اشکال نداره😆)

🌹روي چاي تون كف نداشته باشه

🌹چاي تون خوب دم بكشه ! اگه جوشيد حتما بريزيد دور مجدد دم كنيد!

🌹همه اعضاي خانواده بهتره لباس رسمي بپوشند!

🌹ميوه اي كه ميخريد و چيدنش خيلي مهمه! مثل ادم هاي ظاهر پرست خيليخيلي زياد نخريد ! و مثل خسيس ها كم و ريز نخريد!

🌹نكته مهم خيرالامور اوسطها!!!

اينو يادتون باشه!

🌹بريد جلو وقت ورود ! با مادر و خواهر يا زنهاي خانواده خواستگار دست بديد اگر لازم بود روبوسي كنيد

🌹استرس شما رو عصبي نشون ميده سعي كنيد استرس نداشته باشين

🌹گل رو حتما از خواستگار با ادب بگيريد تشكر بسيار كنيد و بگذاريد توي گلدان !

براي اون گل هزينه شده! 

🌹خيلي خرف نزنيد ، سعي كنيد بيشتر سوال كنيد! تا جواب بديد!!! تا شما باشيد كه اول شخصيت مقابل رو ميشناسيد!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
از ما ک گذشت اما بفرمایین😐😐

از منم گذشته ! گفتم تجربه هامو نو به مجرد ها بديم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
تمام قول و قرارا رو مکتوب کنید با امضای شاهد. مردا دروغ زیاد میگن 

تو دلت پره ها!

به عنوان قوم شوهر بگم ! دخترا هم خيلي خيلي خييلي بازيگراي خوبي هستن!

فقط حيف نميشه راجبشون امضا گرفت!

اكثرا خودشون وخانواده هاشون رفتارهاي قشنگشون و مهربوني شون فقط تا پاي امضاي عقد نامه هست! بعد ي رويي نشون ميدن كه شاخ ادم درمياره!

من دوست ندارم چایی بیارم !

نگفتم چاي بيارين

گفتم چاي كم نگيريد!

يجورايي نشانه خسيسي!

كم ترين پذيرايي چاي! كه اكثر ايرانيا زياد ميخورن!اونم نسل كساني كه مادر و پدر داماد هستن

عزیزم ادم باید خودش باشه!! من ب این خیلی معتقدم! من نماز میخونم ولی محجبه و مذهبی نیستم و سریعا می ...

واسه همين ميگم با پوششتون بايد نشون بديد دقيقا از نظر مذهبي چطوريد!

كسي كه مياد خواستگاري و آشنايي قبلي نداره! عملا از چند برخورد اول داره برنامه ميريزه كه رابطه رو واس اسنايي بيشتر ادامه بده يا نه!

ناموسن بریم جلو؟؟؟موقع ورود؟؟من احساس میکنم باید تو اتاقم بمونم وسطاش بیام بیرون

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
ناموسن بریم جلو؟؟؟موقع ورود؟؟من احساس میکنم باید تو اتاقم بمونم وسطاش بیام بیرون

ناموساً

بايد بري

و ي لبخند قششششنگ بزني

ناموساً بايد بري و ي لبخند قششششنگ بزني

خب نمی گن چقدر هوله؟؟؟باید یکم ناز کنیم خو

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706