2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی بچه ش سه ماه شده .بگن چکار میکنه نوزادشون.روشکم میره؟ بازی میکنه و...

من بچم دوماه و هفده روزشع

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
2731

بچهمن انگشت شصتشو چندوقته میخوره.هوشیاریش بیشتر شده.وارونه که میذارمش خیلی دست و پا میزنه

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟

بچه سه ماه

بنظرت زود نيست ؟

اخراي سه ماهگي تازه ياد ميگيرن با دستاشون بازي كنن

دستاشونو بشناسن

بخندن جيغ بكشن

وقتي رو بالشت دمر بذاري گردنشونو بلند كنن قشنگ اونم أواخر ٣ماهگي 

نوزاد سه ماه نميتونه رو شكم بره 

عشق من امير سام مامانشه☺️😍😘

اصلا قابل قیاس نیست خب

رشد بچه ها با هم متفاوته

و اینکه اون بچه که زودتر حرکات رو یاد میگیره شک نکن زلزله میشه،پسر اولم همینجوری بود،الان دومی هم زرنگه،۳ماه و نیمش،میخنده با صدا،یکسره مثلا داره حرف میزنه،داداشش میاد پیشش ذوق میکنه،به شدت فوضوله،میریم بیرون میگه منو به جمعیت بغل کنید من آدما رو ببینم،دمر میذارم اگه پاهاش تکیه گاه داشته باشه هل میده میره جلو،مدام داره دست میخوره با ملچ و مولوچ زیاد😂،طوریکه دستش قرمز میشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740

اولاً که اصلاً نباید مقایسه کنی چون تکامل توانایی بچه ها خیلی متفاوت میتونه باشه. منو بردی دو سال پیش! دلم برای اون روزای دخترم تنگ شد. یادمه آب دهنش مدام میرفت و دستش تو دهنش بود. صدا از خودش درمیاورد و آقوووو آقوووو میکرد. دو ماه و ۲۰ روز بود که تونست بره رو شکم ولی دستاش زیرش گیر میکرد. دو سه هفته طول کشید تا یاد بگیره دستاشو از زیر بدنش بیرون بکشه. و اینکه رفلاکس پنهان داشت و سینمو نمی گرفت من چقدر گریه می کردم. ولی شوهرم از همه اینا فیلم گرفته و الان یه عالمه خاطره قشنگه. توصیه می کنم شما هم اینکارو کنین چند سال بعد تماشای فیلما خیلی لذت بخشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بچه سه ماه بنظرت زود نيست ؟ اخراي سه ماهگي تازه ياد ميگيرن با دستاشون بازي كنن دستاشونو بشناسن ب ...

روشکم که نمیرن ولی باید بتونه خودشون چن دقیقه رو شکم نگه داره

اصلا قابل قیاس نیست خب رشد بچه ها با هم متفاوته و اینکه اون بچه که زودتر حرکات رو یاد میگیره شک نک ...

دخترمنم سه ماهشه اینجوره اینقد به زبون خودش حرف میزنه فک‌کنم مث خودم وراج بشه

دختر من رو شکم میمونه و بازی میکنم‌یکمی‌هم حرکت رو به جلو داره

به پشت هم‌که بخوابه با پاهاش خودش حرکت میده

ولی در کل معمولا نباید مقایسه کرد بچه هارو

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺