2733
2734
سارا جون ممکنه + بشه تا شنبه یعنی ؟
والا کلی ازمایش اخر فهمیدم شوشو واریکوسل داره تیر عمل کرد فعلا هم مامان نشدم .من خیلی به خدا ایمان دارم ولی بعضی وقتا واقعا نا امید میشمممممممممممم
صدای خنده خدا را می شنوی ؟
به انچه محال می پنداری می خندد.....
از خدا می خوام محال ترین ارزویت را در این لحظه اجابت کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا به حقه بزرگیش دل همرو شاد کنه مارو هم همینطور انقدر خرج این دکترا و از و سونو و عکسه رنگی هزار تا چیزه دیگه کردم خسته شدم ای کاش نتیجه بخش بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دلم برای مامانم میسوزه همه تو فامیل بچه دار شدند بعضی ها دوتاشونو هم باردارند من هنوز اندر خم یه کوچه امممممممممممممم .
سارا الان امتحان کردم دیگهههههههههه .می خواستم بزارم شنبه اما دلم طاقت نیورد .دعا کن پری نشم شنبه دوباره میزارم +++++++++++ باشههههه
ایشالله که مامانی جوجه جان .هنوز جا داری عزیزم من 32 سالمهههههه واییییییییییی خیلی پیر شدم نه !!!!!!!!
چه بدونم سارا جان من همیشه به خدا توکل می کنم ولی بعضی وقتا احساس می کنم برای هر چیزی خیلی باید تلاش کنم .بازم خدا می دونه
2706