2752
2734
عنوان

برای درمان پسرم کمک میخوام ازتون

159 بازدید | 18 پست

سلام خانم ها .پسر من شانزده ماهش .به لبنیات .تخم مرغ .بادام .وگندم .حساسیداره .خیلی هم کم اشتهاست .من خیلی نمی تونم خوراکی های مختلف بخورم .چون هر کدوم مواد ممنوعه برا پسرم رو داره .وپسرم مدام میگه شیر بهم یده .از طرفی چیز خاصی هم نمی تونم بهش بدم .حتی بسکوییت مادر 

حالا تصمیم دارم ببرمش تهران حساسیت زدایی .چون اگه از شیر بگیرمش باید خوراکی بخوره یا حداقل بتونم یه نون ساده بدم دستش .دلم براش کباب .کسی تجربه مشابه داشته ویا کسی حساسیت زدایی کرده ونتیجه دیده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روزها نمی دونم چی بدم بهش بخوره .خیلی سخته به خدا .هر چند اومدن به تهران ورفت وامدش برام سخته .واینکه نشه تو راه ومسافرت به بچه غذا داد وبد بخوابیدنش و...شلوغی تهران وطرح ترافیک وخود ترافیکش .واقعا به روز اومدم برا معاینه کلی اذیت شدیم .ولی بازم دلم نمیاد ادامه ندم .فعلا باید تست الرژیش تکرار بشه تا نتیجه اش .میخواستم ببینم کسی تجربه داره 

به همه اینا با هم حساسیت داره

چه سخت

مطمئنا یه سری حساسیتهاش خوب میشه به مرور. ولی یه سری نه باید پرهیز غذایی داشته باشه. مثل حساسیت به گندم که امیدوارم درمان قطعی داشته باشه

🤔

تو پیج های اینستا هستن محصولات خارجی که اینا رو ندارن. مثلاً نون های مخصوص بدونِ گلوتن. یا بیسکوییت بدون شیر و تخم مرغ. خودتم تو خونه براش با آرد سمولینا و آبمیوه یا آب بیسکوییت و شیرینی بپز.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

دکتر معتقده بزرگ میشه خوب میشه اما جای مادر نیستن ببینن بچه روزها وساعت ها که با هیچی بزرگ بشه .براشدنان مخصوص بدون گلوتن وماکارانیش خریدم اما نخورد .بیشتر نو ن سنگگ دوست داره .اصلا نمی تونم جلوش چیزی بخورم حتی یه ویفر اشاره میکنه بهم بده 

کدو حلوایی یا کدو تنبل رو با شیره براش بخار پز کن. گوشت رو براش کبابی  درست کن. با همین مواد غذایی تنوع بده به غذاهاش که زده نشه از غذا. تا دو سالگی خوب میشه انشاءلله. برادر منم یه سری حساسیت های غذایی داشت درک می کنم. اون لبنیات و تخم مرغ و گوجه نمیتونست بخوره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.