2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعثت زبان رو خوب کار میکنه اما رو تجربه میگم زبان رو کلاس بفرستین خیلی بهتره

مدرسه ای که خوب کار کنه از نظر درسی قایم(واله)

مدرسه ای که بچه ها مهارت و فن یادبگین دبستان مهارت

مدرسه ای که فضای اموزشی استاندارد داره امام رضا

مدرسه ای که مذهبی و سخت گیر نباشه منجی

ببینین الویت تون کدومه

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2728
بعثت زبان رو خوب کار میکنه اما رو تجربه میگم زبان رو کلاس بفرستین خیلی بهتره مدرسه ای که خوب کار کن ...

سلام خانمی شما پسرتون امام رضا میره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بعثت زبان رو خوب کار میکنه اما رو تجربه میگم زبان رو کلاس بفرستین خیلی بهتره مدرسه ای که خوب کار کن ...

من پسرمو واله پیش ثبت نام کردم

ولی چند روز فکر میکنم که جابه جاش کنم

مثلا امام رضا بزارم

شما میتونین یکم اطلاعات بهم بدین؟

2738
ممنون عزیزم پسر شما ازمون داده یا نه هنوز؟اگه داده میشه لطف کنی بگی چه سوالایی پرسیدن ازش؟

پسر من پیشهای ۱ و ۲  واله بوده 

ازش تست گرفتن ولی چون از بچه های خودشون بود طبیعتا آموزشهاشو دیده بود و مشکلی نداشت

چون انصافا از لحاظ آموزش توی پیش خیلی قوی کار کرده بودن

پیش ما تست نگرفتن

مدیر مدرسه تو اتاق دیگه بردش و تستشو گرفت

ولی مثل تست هوش و تمرکز و این چیزا بود

اگه یادم اومد فردا بهتون میگم سرفصل تستهاش چیا بود 

چون از مدیرش پرسیدم و یه جا یادداشت کردم

ولی الان نمیدونم کجا یادداشت کردم 😅

عموما مدارس غیرانتفاعی راحت ثبت نام میکنن

براشون پول مهمه

پسر من پیشهای ۱ و ۲  واله بوده  ازش تست گرفتن ولی چون از بچه های خودشون بود طبیعتا آموزشه ...

مرسی عزیزم من پسرم اصلا تمرکز نداره و چیزا خیلی یادش نمیمونه برا همون دوس دارم واله که از نظر درسی خوب کار میکنن ثبت نام کنم پسرم خیلی باهوشه ولی اصلا دقت نمیکنه برا همین میخوام قبلش باهاش کار کنم که حتما قبول بشه ازمون بعثت قبول نشد چتد روز پیش اصلا نمیدونم چی پرسیدن ازش خودشم دوتا سوال گفت فقط که پرسیدن اصلا فک نمیکردم که قبول نمیشه برا همون هیچ مدرسه دیگه ای در نظر نگرفتم براش و همش استرس دارم دیر بشه یا هیچ کدوم از این مدرسه های خوبد قبول نشه😔

مرسی عزیزم من پسرم اصلا تمرکز نداره و چیزا خیلی یادش نمیمونه برا همون دوس دارم واله که از نظر درسی خ ...

متاسفانه پسر منم تمرکزش پایینه

کلاسهای شنا و لگو هم گذاشتمش ولی اون نتیجه ای که میخواستم نگرفتم

واله کلا سخت میگیرن مخصوصا ریاضیاتش

ولی شنیدم آموزشهاش با بازیه

پسرتون کلاس چندمه؟

متاسفانه پسر منم تمرکزش پایینه کلاسهای شنا و لگو هم گذاشتمش ولی اون نتیجه ای که میخواستم نگرفتم وا ...

پسرم پیش دبستانی شو تموم کرده میخواد بره کلاس اول فردا ساعت ۹ واله ازمون داره همین الانم از‌مدرسه سما برگشتم ازمون داد پسرم تا ۲۰ بلده بشماره اونجا هول شده فقط تا پنج تونسته بشماره😔😔😔میترسم فردا هم اینجوری بشه شما میتونین بهم سوالایی که از پسرتون و پرسیدن بهم بگین خیلی نگرانم‌ هیچ جا قبول نشه😔😔😔

مرسی عزیزم من پسرم اصلا تمرکز نداره و چیزا خیلی یادش نمیمونه برا همون دوس دارم واله که از نظر درسی خ ...

عزیزم من الان‌نگاه کردم برگه شو داشتم

بهارستان ۹ - بنفشه ۱۱

از خانم مددی مدیرشون پرسیده بودم چیا سوال میکنن؟

سرفصلاشو گفتن 

خوب دیدن

خوب شنیدن

هوشهای چندگانه

دست ورزی 

2706