2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر کیسه زرده تشکیل شده باشه احتمال زیاد قلبم تشکیل میشه حالا واسه بعضیها زودتر دیده میشه واسه بعضیها دیرتر البته تو این شرایط بهترین راه سونوی واژیناله که ضربان خیلی ضعیفم مشخص میکنه البته به پزشک و دستگاه سونو هم بستگی داره سعی کن هفته بعد حای معتبر بری انشالله که خیره

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن....
اگر کیسه زرده تشکیل شده باشه احتمال زیاد قلبم تشکیل میشه حالا واسه بعضیها زودتر دیده میشه واسه بعضیه ...

خواهرم هم کیسه زرده هم قطب جنینی بوده ولی قلب رو دکتر ندیده یعنی میشه هفته دیگه ببینه. دقیقا ۷ هته و ۳ روز بوده

شما دقیقا روز اول آخرین پریودیتون کی بود

من اقدامم تو 29 شهریور بوده

طبق سونو پنجشنبه میشم 9 هفته

8هفته رفتم گفت هفته دیگه بیا اگه تشکیل نشده بود بندازش ولی نرفتم این هفته

اخه من نه لک دارم نه چیزی چرا باید بندازمش?

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
خواهرم هم کیسه زرده هم قطب جنینی بوده ولی قلب رو دکتر ندیده یعنی میشه هفته دیگه ببینه. دقیقا ۷ هته و ...

من نه کیسه زرده بود نه قطب جنینی

ساک خالی بود 

خیییییلی استرس دارم میترسم تشکیل نشه

میگن اگه پوچ باشه خودش میفته

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

آیه الکرسی زیاد بخون ❤

ان شالله نی نی تون صحیح وسالم به دنیا بیاد 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤