2752
2734
شقایق ممنون که وقت گذاشتی و جواب من و خانما رو دادی خدا خیرت بده

خواهش گلم انشالله که هرچی خیره براتون همون بشه توکلتون بخدا باشه بارداری قانون جذبه و خواست خدا 

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن....
اخه یه زمانهایی هم بوده که طرف راضی به سقط نمیشه و اون ساک ببارداری بزگتر شده و فاسد شده عفونت ناشی ...

ولی من شنیدم حتی تو سایتم دیدم کسایی که بعد یه مدت بازم قلب بچه تشکیل نشده و بچه خودش افتاده بدون هیچ دردسری

متوجه صحبتتون هستم همه که یه مدل نمیشن بقول شما برای خیلیا هم خدایی نکرده کار به جاهای سخت کشیده میشه

ولی من میگم چرا باید دکترامون اولا انقد به یه مادر باردار که همه امیدش اون یه تیکه گوشته استرس بدن و دوم اینکه چرا اصلا صبر نمیکنن?همه بچه ها که مثل هم نیستن همه که رشدشون مثل هم نیست😔

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من شنیدم حتی تو سایتم دیدم کسایی که بعد یه مدت بازم قلب بچه تشکیل نشده و بچه خودش افتاده بدون هی ...

کاملا موافقم من خودم دیدم کسایی رو که با ناامیدی اومدن برای سونوی اخر که برن برای سقط و در کمال ناباوری در اواخر ۸ هفته قلب تشکیل شده نطفه ها و سیر تکاملش شبیه بهم نیست سیستم بدن ما ادمها هم عمومیت نداره که همه مثل هم باشن

2731
کاملا موافقم من خودم دیدم کسایی رو که با ناامیدی اومدن برای سونوی اخر که برن برای سقط و در کمال نابا ...

دعا کنید انشاءالله خدا این بچه رو برام حفظ کنه😔

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
دعا کنید انشاءالله خدا این بچه رو برام حفظ کنه😔

هرچی خدا بخواد در نهایت همون بشه انشالله فقط بیخیال باش و استرس بخودت راه نده 

صلوات حضرت فاطمه که یک دعا برای نگهداری جنین است:

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

ديگران راقضاوت نكنيم.

پیامبر اسلام (ص) برای جلوگیری از سقط جنین و سلامتی جنین، خواندن سوره حجرات را توصیه کرده است.

ذکر برای سلامتی جنین: خواندن سوره قلم تأثیر گذار است.

خانم باردار و همسرش در صورت امکان هر روز سوره محمد (ص) را بخوانند.

سوره محمد (ص) باعث خوش اخلاقی و جذابی جنین و فرزند شما خواهد شد.

شب‌ها سوره واقعه را بخوانید

خواندن سوره فتح

خواندن سوره مبارکه “والعصر” موجب صبوری جنین می شود.

برای رشد و سلامت جسمانی جنین سوره فجر را بخوانید.

ديگران راقضاوت نكنيم.