2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500368 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه هفته س برای سلامتی بدنم و مخصوصا رحم و تخمدانم شکر گزاری میکنم .  دیروز رفتم سونو .  کس ...

خداروشکر عزیزم.لطفا راجع به نامه ی شکرگزاری توضیح میدی برام?!من یه مدت نبودم در جریان نیستم

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2731
تو کیه زایمانت؟ 

منم طبق پريودي  آخراي شهريور 

اما منظم نبودم و اينكه سونو تاريخ ٧ مهر رو زده 

ولي خودم خيلي خيلي دلم ميخواد ٣١ شهريور بشه 

سالگرد ازدواجمونه

❤️❤️❤️

البته هركي ازم ميپرسه اين توضيحا رو نميدم

ميگم وقت زايمانم ٣١ شهريوره 

شايد باورت نشه قبل بارداري تو تمرينايي كه انجام ميدادم وقتي ميخواستم تيكر بزم ٣١ شهريورو زدم واسه زايمانم😍😍😍

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦

عزیزای دلم پارسال وقتی اقدام کردم از امام حسین خواستم تا تاسوعا و عاشورای امسال بهم نی نی بده مطمئنم تا اون موقع منم مامان میشم شک ندارم اصلا یه چیزی افتاده به دلم که این ماه منم مامانم انشالله😄😍

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
منم طبق پريودي  آخراي شهريور  اما منظم نبودم و اينكه سونو تاريخ ٧ مهر رو زده  ولي خ ...

ای جون دلم😍😍😍😍

انشالله همینی مه میخوای میشه فدات شم

عجب جذبیییییی داشتی دختر😍😍😍🙊

انشالله باهم زایمان کنیم🙊🙊🙊🙊

سمیتا جون  زایمانت چ تاریخیه ؟

والا طبق سن بارداری 19_20 شهریور 

این اخرین سونو یه هفته زودتر گفت یعنی 14 شهریور 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738
سوال منم هست 

من گفتم ..خودت چندمی عزیزم؟!؟

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
😃وااای فکر کن 😁😁  یهو میام میگم بچه ها درد زایمانم شروع شده من رفتم دعا کنید 😆یادتون باشه ...

وااااااای سمیتا یعنی از سه هفته دیگه به بعد ترنم کوچولو به دنیا میاد?ای جااااان😍😍😍😍😍😍چقد زود گذشت😍😍😍😍به سلامتی انشالله

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

واي بچه ها اينو ببينيد 

يه كم انرژيتون رو ببرم بالااااااااا 

تازه وارد ها ببينيد ما چه تمرينايي كرديم كوسن گذاشته بودم زير لباسم 😜😜😜

خدا جووووووووونم شكرت🙏🙏🙏

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦
خداروشکر عزیزم.لطفا راجع به نامه ی شکرگزاری توضیح میدی برام?!من یه مدت نبودم در جریان نیستم

زمان شکر گزاری تلقینی یا میدانی قبل و بعد از خواب هست بخاطر حالت الفا  برای چیزی ک هدفت هست شکر گزاری میکنی . البته من در طول روز هم هر وقت یادم میومد شکرگزاری میکردم .خدایا شکرت ک رحم تمیز و سالمی دارم 

خدایا شکرت ک تخمدان سالم و خوبی دارم .

چند بارم نوشتم اما خودمو موقید نکردم ک حتما باید هر روز بنویسم هر وقت ک حسش داشتم اخه من وحشتناک تنبلم 😁 در واقعه خواهر حسن کچلم 🤣🤣🤣

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
طبق پریودی زایمانم 10 مهره ولی من دوست دارم بین 25 تا 30 شهریور زایمان کنم😍😍😍😍

نیمه اولی بشه خیلی بهتره یه سال عقب نمیفته تو مدرسه من خودم 11 مهرم 😕 میگفتم کاش یه سال جلوتر بودم البته الان میشه جهشی خوند و جبران کرد😅

منم طبق پريودي  آخراي شهريور  اما منظم نبودم و اينكه سونو تاريخ ٧ مهر رو زده  ولي خ ...

ان شاالله جذبش میکنی 😍😍😍

2706