2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500250 بازدید | 57001 پست
اره گلم تا چهل روز چون ختم چله س

سوره اسرا خیلی طولانیه

دیروز اومدم خونه بابام دیدم مامانم داره قران میخونه گفتم مامان تا قرانت بازه یه سوره اسرا برامن بخون 😆😆😆

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
نه عزیزم اتفاقا خودش هم راهکار داد خدا خیرش بده ولی من فکر میکنم انرژی مثبت درسته که خوبه ولی کنارش ...

آخ خدا خیرت بده که گفتی😩دقیقا حرف من همیشه همین بوده در کنار قانون جذب همه تلاشمونو بکنیم هر مشکلی که مانع بارداریمون هست چه خودمون چه همسرمون رفع کنیم  مراقب سلامتیمون و غذامون حسابی باشیم تخمکامونو تقویت کنیم همه کااااری من تو مدت  اقدامم واسه کمک به باروری و3ماه قبلش که فهمیدم تخمدان پلی کیستیک دارم انجام دادم و بااون دارو یا غذایی که نتیجه دیدمو کیستام رفع شد اومدم اینجا جاار زدم😂و قراره حتی ماهی که باردار شدم هم بنویسم چکار کردم و چه داروهای گیاهی و روغن های گیاهی موضعی کاملا بی ضرر وحتی خییلی مفید هم استفاده کردم که دوستام هم استفاده کنن و انشالله نتیجه بگیرن!خیلی گفتم باباااا بیخیال قرص و دارو بشین اینجا من حی و حاضر دارم میگم چیکار کردم و باداروی گیاهی و اصلاح تغذیه مشکلاتمو رفعش کردم و خداروشکرم با تلاش خودم و با استفاده از قانون جذب و مثبت اندیشی و توکل به خدا و رهاسازی حتی شوهرم که خیلی موافق بچه نبودو درست حسابی تو اقداما همکاری نمیکرد همراه خودم کردم و خداروشکر بالاخره نتیجه گرفتم...هوفف😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ادمی که بخواد به تکون خوردن نی نی بقیه یاد خودش بیفته و ناراحت بشه یعنی توکلش ضعیفه البته این ...

کاملا رو خیلی کشیدی کسی مخالفت نمیکنه😄😄😄😄😄

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
نه عزیزم اتفاقا خودش هم راهکار داد خدا خیرش بده ولی من فکر میکنم انرژی مثبت درسته که خوبه ولی کنارش ...

خوب دختر خوب شما میگی وقتی راجب اینکه واسه تقویت فولیکول چی بخوریم سوال کردی و من گفتم راجبش تو این تاپیک صحبت نکنیم کامل بگو چی گفتم که گفتم ما قرص اینجا پیشنهاد نمیکنیم و بلافاصله خودم بهت پیشنهادات گیاهی و غذایی و تجربه خودمم گفتم که دوستمون برنگرده بگه خوب به حرف فاطمه توجه نکنین😒سمیتا خانومم فک کنم باز هورمونای بارداری به حافظه ش فشار آورده یادش رفته که چقدر من در ابن زمینه فعالیت داشتم😶

2731
انشالله هممون حاجت روا بشیم 😍😍ممنونم که میخواید به نیت من دعا کنید امرور ۱۴ سیکلمه و تمام علائم فو ...

چشم عزیزم ان شاالله امشب به نیت بهترین لقاح برات حدیث کساااا میخونم ..همه چیز عالی پیش بره و نی نی بچسبه به رحم سالم و تمیزت ...😍😍😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سوره اسرا خیلی طولانیه دیروز اومدم خونه بابام دیدم مامانم داره قران میخونه گفتم مامان تا قرانت بازه ...

اره طولانیه .نکه بقیه سوره ها دو سه صفحه ای بودن .اولش شک کردم ک اشتباه دارم میخونم سوره اسرا رو 😂بعد دیدم نه درسته

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
چشم عزیزم ان شاالله امشب به نیت بهترین لقاح برات حدیث کساااا میخونم ..همه چیز عالی پیش بره و نی نی ب ...

قربونت برم‌من سمیتا جونم مامان مهربون و پر انرژی😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
2740
امروز داشتم فکر میکردم یه حس خیلی قوی بهم‌گفت الان شروع کنم یه دست لباس بافت نوزادی پسرونه و یه دست ...

خب دست به کااار شو عزیزم ..نی نی ها منتظرن ببینن لباساشون امادس به خدا بگن مامان خانوم  به فکرمونه ما میریم پیشش هووورا 😁😁

من باز متذکر میشم😁که درخشنده جان اومد گفت این اتفاق افتاده و التماس دعا دارمو تمام هممونم باهاش همد ...

همه آتیشا رو تو میسوزونی منم  قاطی میشم 😂😂😂😂😂 

اره طولانیه .نکه بقیه سوره ها دو سه صفحه ای بودن .اولش شک کردم ک اشتباه دارم میخونم سوره اسرا رو 😂ب ...

اره منم همینطور دوسه بار اومدم تو تاپیک نگاه کردم بعدش خوندم 😂

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
سمیتااا😐😐😐داشتیم؟😒عزیزمن من اتفاقا گفتم چرا صحبت میکنیم اما از طریق قرص و آمپولو دارو نه،از طریق ...

بیااااااااا منووووو گاااااااارد بگییییییر 🙅🙆

😂😂😂😂😂😂

فااااطمه  😟😟 مگه من گفتم تو داری تبلیغ امپول دارو شیمیایی میکنی 😂😂😂😂 عجب داستانی شد خنده ام گرفت 😄😄😄😄😅😅😅😅😅 

منظورم این بود بچه هایی که در استانه مادر شدن هستن و سوال براشون پیش اومد میتونن بپرسن ولی با موج مثبت .و امثال ماها توجیهش کنیم که  از طریق گیاهی هم میتونه همه چیزو حل کنه ..مثلا یکی که داره به عمل های مختلف فکر میکنه نمیشه گفت تو باید حتما طبیعی باردار بشی بیخیال عمل اسمشم نیار ..ما در کنارش میگیم این چیزا رو بخور شد شد نشد عجله داری برو عمل ولی بازم فکر کن نتیجه اش عالی میشه .

من  چون میدونم تو یه پای ثابت همفکری و یاری رسوندن هستی  گفتم اگه فاطمه خلاف اینو میگه حرفشو تکذیب میکنم  و توام نگفتی ..ناراحتی نداره تو عزیز منی حرفات کاملا درسته فقط نحوه برداشت هر کسی فرق میکنه😁