2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500326 بازدید | 57001 پست
وااای عزیزم مبارک باشهههه😍😍😍😍خییلی خیلی برات خوشحال شدم الهی شکر🌹🌹🌹وای 9سااال انتطار زیادی بو ...

عزیزم خیلی ممنون من مرتب می امدم میخوندم و خودم یه قانون جذبی هستم دوره ۲۸ روزه امیر شریفی انجام دادم خانمی ولی خوب پست نمیگذاشتم خیلی ولی دفتر شکر گذاری دارم کلی حس حال خوب و این یکی از بزرگترین جذب های زندگی من بود و میدونم که بچم پر قدم هم هست حس میکنم و با قدمش خونه میخریم و دعاگوی همه بچه های سایت منتظرها بسیار هستم 

همه چی درست میشه 
آااااخ جون چه خبر خوبی  اونم بعد این همه انتظار ...واسه منم دعا کن از انتظار بیرون بیام

چشم عزیزم حتما حتما حتما امروز میرم سر مزار پدرم که کلی دعام میکرد برام ارزو داشت قسمتش نشد و از این بابت خیلی دلم‌گرفته بهش سفارشتون را میکنم چون تو خواب بجه خواهرم رفته گفته خیلی دعاگوش هستم بچه دار میشه یه سید هم اونجا خاکه سر مزار اونم میرم و ازش قول میگیرم که دوستهای نازنینم تک تکشون دلشون شاد بشه

همه چی درست میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها به حساب خودم از رو پریود که ۴ خرداد بود الان باید ۷ هفته و ۵ روز باشم این دو هفته و ۲ روز کوچکتر بوده اگه تجربه مشابه داشتین بگین مثبت ها رو بگین لطفا من بی جنبه ام

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 
عزیزم خیلی ممنون من مرتب می امدم میخوندم و خودم یه قانون جذبی هستم دوره ۲۸ روزه امیر شریفی انجام داد ...

عزیززززم الهی شکر به به شادمون کردیییی😍😍😍😍لذت مادر شدن نوش جوووونت😙😙😙آفرین این دفتر شکرگزای معجزه س مخصوصا که با نوشتن هر کلمه ش شکرگزاری رو تو بند بند وجودت حس کنی و از گرفتن اون آرامش و لذت و توکل و امید به خدای مهربون کل وجودت ارامش بگیره و آماده بشه برای پذیرش هدیه خدا😍😍😍😍 خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم❤❤❤

بچه ها به حساب خودم از رو پریود که ۴ خرداد بود الان باید ۷ هفته و ۵ روز باشم این دو هفته و ۲ روز کوچ ...

عزیزم شما به احتمال خیلی زیاد لقاحت دیر انجام شده

تا 2 هفته خیلی طبیعیه که فاصله داشته باشه

بچه ها به حساب خودم از رو پریود که ۴ خرداد بود الان باید ۷ هفته و ۵ روز باشم این دو هفته و ۲ روز کوچ ...

عزیزم چیزیکه من متوجه شدم اینه که لقاحت دیر بوده که سن نی نیت 5 هفته و سه روزه خداروشکر ساک حاملگی دیده شده برای دیدن جنین و شنیدن صدای قلب کوچولوش یکم دیگه باید صبوری کنی😍😍😍😍حساب کردم 14مرداد 8هفته ت کامل میشه و اون روز انشالله برو سونو و صدای قلب کوچولوش رو هم بشنو و تااون موقع از بارداریت فقط لذت ببر و به تغذیه تم خوب برس😊

2738
بچه ها سلام خبر خوب دارم براتون بعد نه سال منم حس قشنگ باردار شدن را فهمیدم باردار شدم انشالله خبر ب ...

وااای خدایا شکرت یه بیبی چک مثبت دیگه😍😍😍مادر شدن نوش جونت برکه جون😍😍😍😘😘

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
عزیززززم الهی شکر به به شادمون کردیییی😍😍😍😍لذت مادر شدن نوش جوووونت😙😙😙آفرین این دفتر شکرگزای م ...

ممنون عزیز دلم امید دارم که تک تک بچها به مراد دلشون برسند مثل من که بعد نه سال به ارزوم رسیدم و منتظرم تا بقیه خواسته هام هم مهیا بشه قربون پروردگار مهربونم برم که وقتی شکرش را تموم کمال به جا بیاری بهترینها را بهت میده فدای وجود تک تک شما دوستای نازنینم بشم 💗💗💗💗💟

همه چی درست میشه 
وااای خدایا شکرت یه بیبی چک مثبت دیگه😍😍😍مادر شدن نوش جونت برکه جون😍😍😍😘😘

ممنون عزیز دلم خیلی ممنون از گرمی وجود شما دوستای گلم هست برای تک تکتون دعا میکنم و قصد دارم اگر در توانم باشه تو این نه ماه نه بار قران ختم کنم انشاللله که قدرتشو خدا بهم بده چون خیلی زیاد خواب الو شدم هر چی میخابم کمه بازم حوابم میگیره

همه چی درست میشه 
بچه ها سلام خبر خوب دارم براتون بعد نه سال منم حس قشنگ باردار شدن را فهمیدم باردار شدم انشالله خبر ب ...

الحمدلله رب العالمین 🌹🌹🌹😍😍🤗🐣

خیلی خوشحالم برات. هزاران بار مبارکت باشه عزیزم.

ان شاالله سالم و صالح بیاد تو آغوشت🌹😍😘

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
2706