2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499948 بازدید | 57001 پست
واسه تخمک گذاریه  آخه منم قبلا اینجوری شدم و دکتر بهم گفت اونایی که اختلالات تخمک گذاری یا این ...

من قبلا زمان موعدم یکی دوبار دندون درد گرفتم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
قبل پری من فقط شکم درد زیر دارم و یکمم سروصدا ،چندماه پیش که باردارشده بودم سردرد و سرگیجه گرفته بود ...

وای من مشامم حساس شده مثل هاپو 😂😂😂

امروز ی اقایی از کنارم رد شد بوی ادامسش فهمیدم در این حد 🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه تخمک گذاریه  آخه منم قبلا اینجوری شدم و دکتر بهم گفت اونایی که اختلالات تخمک گذاری یا این ...

هردوطرف اما چپ بیشتر دندون آخریه،من موعدم ۳۰هستش از تخمکگذاریم گذشته

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2731
وای من مشامم حساس شده مثل هاپو 😂😂😂  امروز ی اقایی از کنارم رد شد بوی ادامسش فهمیدم در این ح ...

😍😍😍😍😍😍👌

مبارکه پس

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
دیشب نصف شب بیدار شدم حس گرمای شدید داشتم و یکم حالت تهوع که بلند شدم شربت خوردم و...

چندم موعدته؟

همسرم هر شب از در میاد تو میبینه  دستم ب دل و کمرم میپرسه پری شدی ؟ چرا پری نمیشی ؟😠

عصبی نشو بنده خدامنتظر خبرای خوبته اما به رو خودش نمیاره ،سوالشو به فال نیک بگیر 😍😍

2738
این که دماغم مثل هاپو شده  🤣🤣🤣

بله دیگه ،این یه نشونه خوبه

تا بی بی ازمایشم مثبت نشه . باور ندارم 

خب عزیزمن فردا برو آزمایش بده بی بی رو بیخیال 

فردا میری یهو میبینی دکتر میگه خانم ۵هفته بارداری ،اونوقت میاد انرژی مثبت ما میشی با این خبر خوبت 

عصبی نشو بنده خدامنتظر خبرای خوبته اما به رو خودش نمیاره ،سوالشو به فال نیک بگیر 😍😍

خندم میگره از کارش اخه موقع اقدام میگفت کاری میکنم زودمامان بشی . این ماه گرده لقاح و عسل خورده . جهش اسپرمش خیلی خوب شده بود . 

حالا ازینور هی میگه چرا پری نمیشی . بهش گفتم خیلی دوست داری پری بشم . سکوت مینوماید 

2706