2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499967 بازدید | 57001 پست
😂😂😂😂😂 شوهر من که راه میره میگه شکمشووووووو😁😁😁 صبحا که میخواد بره سرکار و شبا قبل اینکه بخو ...

عزیزززم الهی خوشبختی و خوشحالیتون پایدار و چشم بد ازتون دور🙏🙏🌹🌹

وای خداااا منو اینهمه خوشبختی محاله محاله محالهههه😂😂😍😍😍😍عزیزززم من عاااشق زنای حامله و شیکماشو ...

عزیز دلم😍😍😍😍

مرسی فدات شم🤗🤗🤗

انشالله خیلی زود شکمای شما قلمبه شه عکساشو بفرستید اینجا مقایسه کنیم برای کی بزرگتره🙏🙏🙏😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووو حالا گندش نکن بابا  یه شیکمه ان شاالله به زودی عکس شکم و نی نی تورو هم ببینم و کیف کنم ...

واسه من گنده س😁 گفتم از اول عاشق زنای حامله و شیکماشونو استایلشون بودم و واسش کلی احساساتی میشم😆قربونت انشالله...اینماه روز9 و 14 رابطه داشتمو بعدش شوهرم تا 10،12روز سفره کاریه😀کلی انرژی فرستادم که مثل مورسا منم با 1بار زده باشم تو هدف مخصوصا که تو ماه رمضونه و خیلی دوست دارم اینماه زده باشم تو هدف😊البته اگر صلاح و خواست خدا همراهش باشه☺🙏آره من خودمم پایه م معمولا...😀

2731
وای خدا من باردار شدم خنگم شدم🤣🤣🤣🤣 فکر کردم تو فاطمه ای🤣🤣🤣🤣🤣 بزن دست قشنگه رو😂😂😂😂

درکت میکنم گاهی خون به مغز نمیرسه منم اینجوری میشم 😁😂😂😂😁😁😄😄😄😄

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
راستی شیمکتو دیدم😝😝😝 دیگه نمیتونی ترنم جونو پنهون کنی و کسی نفهمه بارداری🤗 ولی من هنوز با مان ...

نه دیگ نمیشه دسته گلمو پنهووون کنم ضایع مشخصه مخصوصا راه رفتنم پنگگوووئن شوهرمم 😂😂😂😂😂اردک خواهرم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738
مرسی عزیز دلم😊😊😊 آخه این لباسا که همیشه اندازه ام نیست😁😁😁 واسه همین رنگ لباسا فرق میکنه رُسَ ...

شکم قلمبه خیلی زود نصیبم بشه ..ببین خدا چقد زود دعاتو براورده کرد 😂😂😂😂

مرسی عزیز دلم😊😊😊 آخه این لباسا که همیشه اندازه ام نیست😁😁😁 واسه همین رنگ لباسا فرق میکنه رُسَ ...

من یه لباس کشی پیدا کردم گفتم این بهتره قابلیت کشسانیش باعث میشه تا اخر استفاده کنم ... آتلیه خیلی خوووبه شوهرم میگع من ک نمیام خودت میخوای برو 😂😂😂

چه شکمی چه شکمی جووووونم چه شکمی 😉😄😍🤗💋عزیزان شکم قلمبه گوگولی مگولی خدا خودتونو و فینگیلیای توی دلتونو حفظ کنه واستون😉🤗

خداخیرتون بده شاد شدیم روحیه گرفتیم 🤗🤗😊😊😉😉😄😄😄

خدایااااا شکرررررت    
دوستان گلم منم یه هفته پیش این تشک تعویضو واسه نی نیم گرفتم😊😘با دیدنش کلی ذوق کردم. همسرمم خیلی دو ...

اووووخی چه ناااازه 😉😄😍مبارک باشه مامانی😍💋💞😊🤗😘😄

خدایااااا شکرررررت    
2706