2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499967 بازدید | 57001 پست

من میتونم بهتون کمک کنم تا به آرزوی بچه دار شدنتون برسید این راهو رفتم کتابهای مختلفی از قانون جذب خوندم ولی اغلبتون بعد بچه دار شدن ته دلتون خواهید گف اون کاربر نی نی سایت راس میگف بچه همچینم  تحفه ای نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ععهههههه خب خيالم راحت شد  اين دو فاكتور براش مهم بوده  ايشاله كه خيره  هنوز سونوي ...

من امروز شدم 20 هفته ..امروز دقیق حرکاتشو حس میکنم قوربونش برم از صبح لگد مالیم میکنه ...تا میشینم ضربه میخورم فعالیت میکنم خانم خانما ارومه

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
وقتی این تاپیک رو خوندم یاد خودم افتادم که از سر علاقه یا بخاطر اینکه کمبود عزت نفس نداشته باشم پیش ...

تا بوده همین بوده ..آدم وقتی چیزی رو نداره  دوست داره به دستش بیاره .

نبودنش اگه یه دردسره بودنش کلی دردسره  

امیدوارم تو هم  بتونی خودتو جمع و جور کنی بشی از اون مامانای باحال و پر انرژی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2731
من امروز شدم 20 هفته ..امروز دقیق حرکاتشو حس میکنم قوربونش برم از صبح لگد مالیم میکنه ...تا میشینم ض ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😄😄😄😄😄😄

ان شاالله لگدای ۴۰ هفتگی😊😊😊😉😉😉

خدایااااا شکرررررت    
2738
گروه دارید    

اره خیلی خوبه

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
من امروز شدم 20 هفته ..امروز دقیق حرکاتشو حس میکنم قوربونش برم از صبح لگد مالیم میکنه ...تا میشینم ض ...

ای جانمممممم جیگر حرکاتششش برای خالش دعا کنه خالشم یه دونه بیاد تودلش🥰🥰🥰💕💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
من میتونم بهتون کمک کنم تا به آرزوی بچه دار شدنتون برسید این راهو رفتم کتابهای مختلفی از قانون جذب خ ...

نه عزیز خیالت راحت من یکی هیچوقت این حرفو نمیزنم

سمیتا

من رفتم الان تو نت سرچ کردم

نوشته وقتی شما فعالیت میکنید جنین میخوابه

وقتی بی حرکت یه جا وایمیسید یا میشینید از خواب بیدار میشه😍😍😍😍

سمیتا من رفتم الان تو نت سرچ کردم نوشته وقتی شما فعالیت میکنید جنین میخوابه وقتی بی حرکت یه جا وا ...

ای خدااااا کی میشه من هی بی فعالیت بشینم حرکاتت وحس کنم پسته مامانی🥰🥰🥰🥰

جمله ات غلطه باید بگی مامان فدای حرکاتت بشه پسته مامان😍😊

🤔🤔نمیدونم هرچی تو بگی ایشالله که درحال تشکیل باشی 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706