2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500193 بازدید | 57001 پست
اره منم میخوام کارای تورو انجام بدم ..  اون وسایل تا یه سنی براشون مناسبه که منم قرض میگیرم .وا ...

اصلا خود همون لباس شاید اندازه یه کمد 2 میلیونی پولش بشه

اسباب بازی و ظرف و شیشه شیر و اینا خودش کلی پولش میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امام زمان جونم تولدت مبارک😘😘

خیلی دلتنگتیم ها!!😍

درسته که گناهکاریم ولی خیلی دوست داریم❤

درسته که برای نی نی دار شدن راه های مختلف رو امتحان میکنیم ولی امید اول و آخرمون خداست.

امام مهدی جون میشه بین ما و خداجون وساطت کنی که بهمون نی نی های سالم و صالح و زرنگ و خوشگل بده?🤰🤱

قول میدیم تا جایی که بتونیم طوری تربیتشون کنیم که سربازای خودت بشن.😉

اگه شما وساطت کنی خداجون روتو زمین نمیزنه مخصوصا اینکه امروز تولدتم هست.

امروز هممون به تو متوسل میشیم شما پیش خدا آبرو داری سفارش مارو به خداجون بکن.

کادوی تولد از ما شیرنی تولد هم از شما😁

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2731

شما یک آهن‌ربای زنده هستید...!

هر چیزی که در زندگی به سمت‌تان می‌آید، به طرز شگفت‌انگیزی با افکارِ غالب‌تان هماهنگ است

هر چیزی که دائما به آن فکر کنید؛ جذب خواهید کرد...!

👤برایان تریسی

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

وانمود کن قوی هستی،

تا قدرت پیدا کنی ..

وانمود کن شاد هستی،

تا شاد شوی..

هر چه می‌خواهی وانمود کن

تا هر چه می‌خواهی بشوی..

💓💓💓

برو ببینم از اول بگو چقد خرج کردی من نزدیک 1 تومن شد گرفتم موفق باشی ..خدا کنه مربیت خوب باشه 😂

هفتصدوخورده ای گفت.خوردشو یادم نیست.ولی با پول چشم پزشکی و عکس و ...همون نزدیکای900میشه دیگه

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
اصلا افتضاحه یعنی ارزون ترینش و مزخرف ترین جنس اونم فقط یه تخت خواب و کمد زیر 7 میلیون نیست😭😭😭😭 ...

چه خوب که همسرتون میگیره ماهنوز مثل قدیما مادر پدر من باید بگیرن خدابدادشون برسه😂😂

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
2738
برو ببینم از اول بگو چقد خرج کردی من نزدیک 1 تومن شد گرفتم موفق باشی ..خدا کنه مربیت خوب باشه 😂

آره خداکنه یه مربی باحوصله و خوش اخلاق باشه.مگه مربی تو بد بود?

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
چه خوب که همسرتون میگیره ماهنوز مثل قدیما مادر پدر من باید بگیرن خدابدادشون برسه😂😂

چرا فکر کردی که همسرم میگیره؟ 😂😂😂😂😂

قراره مادر پدرم بگیرن برای نازگل کوچولومون و واسه اینکه زیاد خرج نزارم رو دستشون دارم سعی میکنم از خیلی خریدا فاکتور بگیرم و دنبال قیمت مناسب باشم که بهشون فشار نیاد

یه اقایی اومده تو سایت با یه اسم زشت   تو همه تاپیکا عکس مستهجن و زشت  مثبت 90   ...

واقعا?!خوب شد من نبودم.خدا بهم رحم کرده😅😅😅

ماهم از این رسمای مسخره نداریم ولی مثلا من همین الانش به مامانم گفتم اسباب بازی الکی زیاد نگیرید فق ...

دقیقا. منم موافقم 

رسمای بیخود باید از دست بیفته اونم تو این شرایط اقتصادی 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
دقیقا. منم موافقم  رسمای بیخود باید از دست بیفته اونم تو این شرایط اقتصادی

آخه به کسی چه که من برای بچم چی خریدم چی نخریدم؟ 

واقعا به کسی مربوط نیست

شاید اصلا پول نداشتم هیچی نخریدم

این رسمای مسخره باعث میشه خانواده ها الکی الکی تد خرج و قرض و قوله بیفتن

آره خداکنه یه مربی باحوصله و خوش اخلاق باشه.مگه مربی تو بد بود?

ثبت نام کردی بسلامتیییی موفق باشی مادر نمونه راننده😁😁😁💕💕💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
چرا فکر کردی که همسرم میگیره؟ 😂😂😂😂😂 قراره مادر پدرم بگیرن برای نازگل کوچولومون و واسه اینکه زی ...

عه 

من خودم ولخرجم برعکس شوهرم نمیزارهذاصلا خرج کنم یعنی موقع جهیزیم بابام گذاشت به عهده خودمون همسرم اصلا نذاشت خریدامواونجوری که میلمه انجام بدم هی گفت گرونه به بابات فشار نیار در دیزی بازه حیای تو کجا رفته

سر سیسمونی انشالله قسمت بشه عمرا باهمسرم برم😂😂با خواهرم میرم یه دلی از عزا درمیارم البته که الان با این قیمتاچیزی نمیشه خرید خداخودش به همه کمک کنه تازه خونمم یه خوابه جا ندارم😂😂😂

2706