2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500786 بازدید | 57001 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا عیدتون مبارک 

تو این شب قشنگ از خدای مهربون و امام زمانمون می خوام تک تکتون به آرزوهای قشنگتون برسین ،هیچ کس دچار گرفتاری نشه و آرزوی پدر و مادر شدن تو دل هیچ کدومتون نمونه 

واسه منم دعا کنید انتظارم تمام بشه ،،،امشب سخت محتاج دعاتونم ...خیلی دلم گرفته شدیییییید 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
                🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹 دوازدهمین ...

ممنونم عزیزای دلم از همتون ممنونم الهی به حق این شب عزیز تمام منتظر های دنیا دامنشون سبز بشه و عالی ترین و بی نظیرترین اتفاقات دنیا براتون بیفته و شادی تون بی نهایت باشه . یا صاحب الزمان سال دیگه وقتی به نیمه شعبان میرسیم با بچه هامون توی جشن تولدت شرکت کنیم الهی آمین

2731
تا صبح دیگه مشخص میشه 😉😉 ان شالله😗😗

انشالله منتظرممم 🥰🥰🥰خداجونممم خودت مثبتش کن🙏🏻🙏🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
ممنونم عزیزای دلم از همتون ممنونم الهی به حق این شب عزیز تمام منتظر های دنیا دامنشون سبز بشه و عالی ...

امین🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
مامانا عیدتون مبارک  تو این شب قشنگ از خدای مهربون و امام زمانمون می خوام تک تکتون به آرزوهای ...

انشالله که حاجت روا بشی عزیزم🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕💕

ممنون عزیزم تو چیکار کردی رفتی دکتر

نه نرفتم صبح بی بی زدم منفی بود ولی تکرر ادرار دارم پریودیمم عجیب غریب بود همش چشام سیاهی میره اونجامم انگار کولر روشنه اینقدر حس خنکی دارم گفتم حتما یک دکترمیرم در اولین فرصت

نه نرفتم صبح بی بی زدم منفی بود ولی تکرر ادرار دارم پریودیمم عجیب غریب بود همش چشام سیاهی میره اونجا ...

شاید زود بیبی زدی دو سه روزی صبر کن باز تکرار کن 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
شاید زود بیبی زدی دو سه روزی صبر کن باز تکرار کن 

خودمم همین حس و درارم چون اگر اخرسیکل تشکیل شده باشه ۷روز شده حداقل ۱۴روز باید بگذره که بی بی نشون بده

ولی میخوام بیخیال بشم تا اخر این دوره ببینم میشم یا نه 

بی بی زدن خودش یجور انرژی منفیه😂😂

خب دیگ صبح شده بیا خبر بده ببینم 😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

اوه اوه انگاری چند ساعت پیش گردو و خاک شده تو ساااایت 😂😂😂😂خوب شد نبودمااااااااا

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

حالا صبح شد چه خبر؟😁😘

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍