2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500786 بازدید | 57001 پست
چرا مضطرب و نگران می شوید؟ خود را به من بسپارید. من خود به مشکلاتتان فکر می کنم. من هیچ چیز از شما ن ...

وااای من عاشق این متنم؛مررررسی😘😘😘😘😘😄😄😄😄😄

خدایااااا شکرررررت    

بچه هااا ی سوال من خونریزیم خیلی کمه ینی دیروز تا حالا منتظرم دیگه بیاد 😁😁ولی هی چک میکنم میبینم خیلی خیلی کمه ینی چی الان؟میشه دو روز لکه بینی داشت بعد پری شد ؟

کسی قبل پریش لکه بینی داره یه کمکی در راه خدا به من بینوا بکنه😂😂😂😂😂😂😂

خدایااااا شکرررررت    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وااای من عاشق این متنم؛مررررسی😘😘😘😘😘😄😄😄😄😄

منم ذخیره اش کردم بهم کلی آرامش میده ...خواهش میکنم عزیزم قابل نداش 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

رادین جوووونم واست کلی انرژی مثبت فرستادم و ایت الکرسی خوندم ان شالله تو این شبه عزیز بحقه صاحب همین شب خبر مامان شدنتو خیلی زود بهمون بدی و یه نی نیه ناز بیاد تو دلت😘😘😘😄😄😄😄

خدایااااا شکرررررت    
2731
بچه هااا ی سوال من خونریزیم خیلی کمه ینی دیروز تا حالا منتظرم دیگه بیاد 😁😁ولی هی چک میکنم میبینم خ ...

من پری هام با لکه شروع میشد اخر سری ها یه روز  یا دوروز لک بود بعد خون .

الان خون ندیدی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من پری هام با لکه شروع میشد اخر سری ها یه روز  یا دوروز لک بود بعد خون . الان خون ندیدی

معذرت میخام مثله رگه های خون صورتیه کمرنگ هست خیلی کمه حجمش تا حالا اینجوری نشده بودم 

خودمم نمیدونم چیه ولی مثل خونریزی پری نیست 

فک کنم تا صبح باز بشه😁😁😂😂😎😎🤔🤔

خدایااااا شکرررررت    
چرا مضطرب و نگران می شوید؟ خود را به من بسپارید. من خود به مشکلاتتان فکر می کنم. من هیچ چیز از شما ن ...

خيلي زيبا بود توكلم به خداست

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
😂😂نه دیگ هر هفته یکی .. وای قوربون خدا برم .شما ارث داشتین؟؟؟؟؟ کیا دوقلو زا بودن تو خانوادتون

اره ما ارث داريم يكي از عمه هام و دوتا از دختر عموهام دوقلو دارن

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
اره ما ارث داريم يكي از عمه هام و دوتا از دختر عموهام دوقلو دارن

عزیزم ان شالله هردوشونو سالم و سلامت در آغوش بکشی و اون لحظه شیرین همه تلخیها فراموشت میشه😍😍😄😄

همه چیز درست میشه؛اصلا نگرانی به دلت نیار؛تو خیلی خوشبختی ؛قدرشو بدون🤗🤗😘😘

روزهای خوووبتون تو راهن عزیزم؛ وقتی چهارتایی دارین از زندگی لذت میبرین😄😄😄😄😚😚😚😚

خدایااااا شکرررررت    
بچه ها جالب اين بود كه دكتر گفت ممكنه اون يكي جنين لقاحش ديرتر بوده برا همين الان نشون نداده ميگم اگ ...

نه خواهر منم اینجوری شد گفت ممکنه دومی تشکیل بشه یا دفع بشه بعد یک هفته رفت سونوتشکیل شده بود ایشالله که هرچی خیره برات رقم بخوره عزیزم 💕💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
بچه هااا ی سوال من خونریزیم خیلی کمه ینی دیروز تا حالا منتظرم دیگه بیاد 😁😁ولی هی چک میکنم میبینم خ ...

انشالله که لک لانه گزینیه و بسلامتی بارداری🙏🏻🙏🏻💕💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻