2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499968 بازدید | 57001 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دخترا برای همه تون آرزو می‌کنم زودتر بچه دار شین. من راستش در این یه مورد دیگه بریدم. خیلی وقته منتظ ...

عزیزم ناامید نشو انشالله فرج نزدیکه🌹دیگه از 14سال و 20سال که بیشتر منتظر نبودی هنوز وقتش نشده فداتشم...انشالله به زودی زود خدا دلتو شاد میکنه❤

عزیز دلم منم خیلییی دلم برات تنگ شده بود خشگلم ولی دیگه خسته شده بودم..... با همسرم تصمیم گرفتیم ر ...

بهترین کارو کردین که نتیجه رو رها کردین این خودش بهترین جذبه👌👌👌

2738
واییییییی خدا یعنی منوبه ارزوم رسوندی😍😍😍خیلی امیدوارم 🥰🥰🥰💕💕💕انشالله که خدا جوابای توکلمو با ...

بهت که گفته بودم عزیزم منتظر بی بی مثبت هستیم برات دعا میکنم 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
انشالله که خونریزیه لانه گزینیه😍

انشالله ولی شنیدم اون یکی دو روزه و تیرست و لکه

مال من ابکی بود و روشن 

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
بهت که گفته بودم عزیزم منتظر بی بی مثبت هستیم برات دعا میکنم 

ممنون عزیزم انشالله🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰🥰💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
😁عزیزم این دوستان تو لیست نورافشانی بودن...چشم برای شماهم امروز میگم💟البته بااون همت همسرت شک نکن ...

ممنون عزیزمممم انشالله🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕💕💕💕

خوب چیکار کردی نظرش عوض شد بگو مام بکنیم😁

والا من کاری نکردم فکر کنم بعد از ۶سال جلوگیری دیدش نسبت به همه چی عوض شد😂😂😂

2706