2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500368 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

نهمین روز از ختم سوره یس و 100 عدد "استغرالله ربی و اتوب الیه" و 14 عدد به نیت 14معصوم ذکر شریف "رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین و هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" و مامانای باردار "رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" رو با یاری خدای مهربون شروع می کنیم به نیت بارداری خودمون و همه دوستان این تاپیک که انشالله تا پایان این ختم همگیمون به اذن و مصلحت خداوند دامنامون به فرزندای سالم و صالح سبز بشه و همینطور به نیت سلامتی نی نیهای مامانای باردارمون و انشالله فارغ شدنشون با سلامت و دل خوش❤❤❤

🌟🌟🌟اسامی مامانای عزیز الان و مامانای عزیز نزدیک که در ختم شرکت کردن👈

1.بنر عزیز

2.فاطمه عزیز

3.مامان سمیتای عزیز

4.آنای عزیز

5.مینای عزیز

6.هستی عزیز

7.نسرین عزیز

8.حلمای عزیز

9.درخشنده عزیز

10.دریای عزیز

11.مامان آرادکوچولوی عزیز

12.بهار عزیز

13.دعاکنید عزیز

14.مامان_آقاسیدمهدی عزیز

15.ارمغان96 عزیز

16.لیانای عزیز

ثواب ختم امروز رو هم می فرستیم برای @درخشنده   عزیز انشالله به زودی یک لقاح عالی داشته باشه و دامنش به فرزند دوم سالم و صالح سبز بشه🌹🌹🌹

سلام دوستان چند روز گرفتار شدم نیومدم پیشتون دلتنگتون شدم امروزم دارم میرم بیرون تا عصر مشغله دارم ا ...

عزیزم یکشنبه نیمه شعبان به حق همین روز عزیز دعا میکنم یه بی بی چک خوشگل و خوشرنگ ببینی 😘😘😘😘

2728

سلام بچه ها خوبین

مشهد خیلی دعاتون کردم و یادتون بودم انشالله همه به سلامتی باردار بشین 

شوهرم همچنان سرحرفش هست ولی انقدر درگیره کاره و یه سری مشکل براش پیش اومده وقت نمیکنه منو ببره برا سقط، تو مشهد کلی التماسش کردم و گریه کردم انقدر استرس دارم که نه شب خواب دارم نه روز ، حالت تهوع هم که حالم رو بدتر میکنه خلاصه خیلی داغونم توکل به خدا همه چی رو سپردم به خدا 

برای هفته بعد هم وقت سونو دارم ولی خیلی ناامیدم اصلا این شوهرم میذاره سونو برم یا نه 

هرچی هم توکارش مشکل پیش میاد همش میگه از قدم این بچه ست و دائم غرمیزنه امسال سال بدیه 

خلاصه اینکه برام دعا کنین منم دعاگوتون هستم

از حلما و فاطمه عزیزمم ممنونم که یادم هستین

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
2740
سلام بچه ها خوبین مشهد خیلی دعاتون کردم و یادتون بودم انشالله همه به سلامتی باردار بشین  شوهر ...

سلام عزیزم زیارتت قبول 

من مطمئنم امام رئوف که مهمونش هم بودی حتما خودش کمکت میکنه و خدام حافظ نی نیت هست ؛سعی کن اروم باشی مطمئنم خدا هرلحظه داره ازتون مراقبت میکنه ؛پس تو هم کم نزار و به وظیفه مادریت قشنگ برس؛از تغذیه و روحیه بگیر تا بقیه چیزا؛فقط به در آغوش کشیدنه نی نی نازت فکر کن همییییین😘😘😘😘😘😘😘😘

همه چیزو بسپر به خدای ارحم الراحمین😘😘😘😘

محدثه جونم الان نی نی ت خیلی تنها و کوچولوئه و  بیشتر از هرچیز به حمایت و قوی بودن تو احتیاج داره 😗😘💝

تو یه مادر قوی و مهربون هستی ؛میبوسمت عززیزم🤗

خدایااااا شکرررررت    
سلام عزیزم زیارتت قبول  من مطمئنم امام رئوف که مهمونش هم بودی حتما خودش کمکت میکنه و خدام حافظ ...

ممنون عزیزدلم با خوندن پیامت گریه م گرفت واقعا درست میگی این بچه م خیلی تنها ست   

انشالله خدا دلت رو شاد کنه گلم

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
باردار نبودید؟

چرا باردار بودم  و تکرر ادرارم اولین علامتی بود که خودشو نشون داد

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سلام بچه ها خوبین مشهد خیلی دعاتون کردم و یادتون بودم انشالله همه به سلامتی باردار بشین  شوهر ...

زیارت قبول عزیزم نگران نباش گلم چند هفته دیگه تحمل کن همه چیز حل میشه عزیزم امیدوار باش و فقط به سلامتی خودت و  بچه ات فکر کن 😙😙😙😙

برا منم بگین

تاریخا رو بهم بگو  

😍سنتون 

و اینکه احتمال لقاح تو کدوم تاریخ بوده 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
منم شهریوریم  ۲۶ شهریور

اوووف نور الانور شد بابا ..پس خوووشحالم دختر منم شهریوری میشه 😊😊😊😊

2706