2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499968 بازدید | 57001 پست
عزیزم بنظر من بیخیال همه چی بشو و با دلخوشی برو مسافرت و خوش بگذرون😁🤗😗 الان چرا بیتابی؟؟😐 به & ...

ترشح با رگه های کم رنگ قرمز دارم

دیگه دارم پری میشم خیلی دلم شکست خیلی 

خدایا شکرت 😘

خدا نخواست این ماه هم طعم مادرشدنو بچشم نشد شوهرمو خوشحال کنم 

انصافه اول روز عید خدا اینجوری بهم عیدی بدهبچه ها خیلی دلم پره خیلی 

حالا خوبه شوهرم خونه نیست وتا اخر عید نمیبینمش

خدایا خودت میدونی این ماه چقد امید داشتم

خدایا 

خدایا شکرت 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نخواست این ماه هم طعم مادرشدنو بچشم نشد شوهرمو خوشحال کنم  انصافه اول روز عید خدا اینجوری ...

عزیزم توکلت بخدا باشه حتما حکمتی هست 💋💋💋

ان شالله این ماه یه نی نیه تپل مپل جیگر میاد تو دلت بشرطیکه غصه نخوری و صبور باشی 😘😘😘

مطمئن باش زمانبندی خدا حرف نداره و حتما توی بهترین موقعیت غافلگیرت میکنه 😚😙☺

خدایااااا شکرررررت    
خدا نخواست این ماه هم طعم مادرشدنو بچشم نشد شوهرمو خوشحال کنم  انصافه اول روز عید خدا اینجوری ...

پری خانم منم ۵ صبح تشریف اورد . عزیزم انقد خودت اذیت نکن  . پری امد ک امد خوش امد بلاخره ک ی روز باید بار و بندیلش جمع کنه بره  تا یکسال. بهش محل نده ببین چطوری باروبندیلش جمع میکنه میره 😆. تنها راه رسیدن ب خواسته ت اینکه نتیجه رو رها کنی . تا زمانی ک برای مادرن شدن وامدن پری استرس داری همین آش و همین کاسه . پس از این ماه رو خودت کار کن .  من حالت رو درک میکنم منم اوایل اینطوری بودم . اما خیلی ها رو دیدم وقتی نتیجه رو رها کردن جواب گرفتن . تو داری تلاش ت رو میکنی پس بقیه ش دست خداست . ب تو مربوط نمیشه کی میخواد ی بنده ب بنده هاش اضافه کنه . 

مادر دوستم بعد ۳ سال باردار شد . بنده خدا کلی حرف شنید . اما خب خدا سربلندش کرد . دوستمم فکر میکرد مثل مادرش دیر بچه دار میشه ۵ ماه بعد از عروسیش اقدام کرد .همون ماه باردار شد خودش باورش نمیشد میگفت اصلا انتظارش رو نداشت . فکر میکرد حداقل باید ۳ سال منتظر باشه . 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2731

ساااااال نوی همه مامانا مبارک سال خوبی براتون ارزو میکنم .ان شاالله سال دیگ  نی نی تو بغل داریم .و سر سفره هفت سین با کوچولوتون جشن میگیرین 😍😍😍😍😍

بچه ها این تعطیلات رو بیخیال همه چیز  بشین و سعی کنید خوش بگذرونید .

چند وقت به نتیجه فکر نکنید .

دریا جان  بزن به در بی خیالی قول میدم زود جواب میگیری .

من خودمم تو این گروه بودم مثل ویاناو مامان اراد بیخیال شدم و گفتم هر موقع شد، شد دیگ ول کردم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

همین ریحانه خانومی که بعد 3 سال مامان شده تو گروه  تل.گرراام . یه چندتا پیام غمگین و نا امیدی گذاااشت و به قول خودش  بیخیال شد رفت باشگاه ورزش میکرد کلی خونه تکونی میکرد و اصلا فکرشو نمیکرد از اقدامش هم یادش نمیومد تا این حد بیخیال شده بود 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738

سلام 

سال نو همگي مبارك انشالله سال طهور امام زمان عج باشه وسال پر روزي و بركت همراه با شادي و سلامتي براتون باشه و به حق اميرالمومنين ع خداوند دل همه مارو شاد كنه و به خواسته ها و آرزوهامون برسيم

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
سلام  سال نو همگي مبارك انشالله سال طهور امام زمان عج باشه وسال پر روزي و بركت همراه با شادي و ...

عزیزم به نیت مادرشدنتون صلوات نذر شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو کنید از خدا بخواین به حرمتشون بهتون فرزند صالح و سلامت بده 

خیلی ها با این نذر مادر شدن کامنت های حاجت روایی تو تاپیکم هست 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=84066842

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
عزیزم به نیت مادرشدنتون صلوات نذر شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو کنید از خدا بخواین به حرم ...

ممنون عزيزم

اتفاقا همين چندروز پيش نذر شهيد ابراهيم هادي كردم انشالله همگي حاجت روا بشيم

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
ساااااال نوی همه مامانا مبارک سال خوبی براتون ارزو میکنم .ان شاالله سال دیگ  نی نی تو بغل داریم ...

مرررسی که راه این تاپیکو ادامه دادین ؛مررسی که بهمون خیلی چیزارو یاد دادین؛مررسی که هستین💋💜💛💚💙❤💖💟❤💛💚

خدایااااا شکرررررت    
2706