2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500101 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خدایا شکرت که تمام کائناتت و فرشته هایت را مأمور کردی تا تمام خانم های این تاپیک ومن  مادر بشن و طعم شیرین مادر شدن را بچشیم ،و‌خدایا شکرت همه مادران این تایپک و من فرزندانمان را سالم ب دنیا آوردیم و خدایا شکرت که ب ما فرزندانی سالم و صالح و دوست داشتنی عطا کردی الهی آمین

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
تو قانون جذب باید نتیجه واست مهم نباشه مطمین باشی که بارداری حتی وقتی پری هستی!!!! حالا کم کم میرسی ...

سلام دوست عزیز، میدونم تاپیک قدیمیه اما یه سوال داشتم،  من بخاطر مشکل ژنتیکی که داریم،  هر بارکه باردار  بشم  پنجاه درصد احتمال داره بچه م سالم باشه  ، خداروشکر یه دختر سالم دارم  و  دوتا بچه مشکل دار  رو سقط کردم، حالا می خوام با قانون جذب  همش به این فکرکنم که خدا بهم یه بچه سالم دیگه داده،  اگه شما راهکارهایی  رو بلدید لطفاً بهم بگید

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
سلام دوست عزیز، میدونم تاپیک قدیمیه اما یه سوال داشتم،  من بخاطر مشکل ژنتیکی که داریم،  هر ...

سلام عزیزم من خیلی اتفاقی بعد از مدت هاااا اومدم اینجا جالب بود که پست شما مال دو روز پیشه!  

کانال تلگرام داریم اونجا تمیرنا هست https://t.me/NiniSaz

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
سلام عزیزم من خیلی اتفاقی بعد از مدت هاااا اومدم اینجا جالب بود که پست شما مال دو روز پیشه!   & ...

خیلی ممنون ، عضو شدم.

طبق قوانین جذب هیچ اتفاقی ، اتفاقی ، اتفاق نمی‌افتد، و این از خوش شانسیه منه که شما زود پست منو دیدید،

امیدوارم همیشه بهترین ها هم سر راه شما قرار بگیره😃

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
خیلی ممنون ، عضو شدم. طبق قوانین جذب هیچ اتفاقی ، اتفاقی ، اتفاق نمی‌افتد، و این از خوش شانسیه منه ...

سلام عزیزم شما نتیجه گرفتی

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
سلام عزیزم شما نتیجه گرفتی

سلام گلم ، نه هنوز ، تازه یک ماهه برای بارداری رفتم سراغ قانون جذب، اما خییییلی بهش خوشبینم، به خدای بزرگ توکل کردم ان شاالله دامن همه منتظرا سبز بشه.

2706