2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500674 بازدید | 57001 پست
فاطمه جون پنج هفته زوده واسه دیدن ساک .مخصوصا تو که بی بی چکت کمرنگ بود.منم 7 هفته  رفتم سونو ت ...

من تا هفته ی هفت نمیخواستم دکتر برم اما دیروز دیگه مجبور شدم...بله کمرنگه بی بی چکم...فعلا لکه بینیم فقط دیروز ظهر بود و خیلی روشن...والا گفت شیاف هورمونیه و خوب نیست و هورمونارو به هم میریزه...شایدم خدای نکرده درصدی احتمال خارج رحمی داده که گفت شیاف خوب نیست...واسه اون گفت اول ساکو ببینیم و اگه باز لکه بینی داشتی شیاف میدم...الان نه

من آزمایش نمیدم دریاجون حداقل فعلا...

🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸 چهلمین و آخرین روز از ...

به نیت مینا خانم سوره حشر رو خوندم 

ان شاالله به حق این سوره ای که ۴۰ روز پا به پای هم تلاوت کردیم خدا معجزه قشنگشو شامل حال هممون کنه 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم همیشه ساک دیر دیده میشه و بتا دیر بالا میره فقط استرس نگیر ریلکس باش میوه به بخور شیافم ...

سلام به همگی 

حالتون خوبه ؟

مامان نیکناز چند وقتته سونو برای جنسیت رفتی ؟😊

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2742

🌷🌷🌷

زندگی عالیست پس عاشق زندگیت باش

lهر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده...

هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده...

مهم نیست امروز کجایی...!؟

مهم اینه که فردا کجا خواهی بود...!؟

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد

که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!

زمین خوردی!؟عیبی ندارد...برخیز...!!!

نگذار زمین به جاذبه اش ببالد...

سر به دو زانوی غم فرو مبر،سرت را بالا بگیر...

قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟؟

کوله بارت ریخت!؟عیبی ندارد...

سبک باشی راحتتر اوج میگیری...

زندگی عالیست پس عاشق زندگیت باش

🌷🌷🌷

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
من تا هفته ی هفت نمیخواستم دکتر برم اما دیروز دیگه مجبور شدم...بله کمرنگه بی بی چکم...فعلا لکه بینیم ...

فاطمه جون بعضی از دکترا از بعد از تخمکگذاری میگن شیاف استفاده کنید چون خودش پروژسترون بدن رو تامین میکنه و برای لقاح و لانه گزینی خوبه وقتی بارداری هم انجام میشه ادامش میدن هیچ مشکلی هم نیست خدایی نکرده بارداری هم نباشه با قطع کردن شیاف چندروز بعد پریودی میاد پس شیاف ضرر نداره 

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2740
واسه بعضیا شنیدم ساک دیر دیده میشه .ان شاالله که دیگه از لک خبری نیس و نی نی سفت چسبیده به دلت  ...

سلام سارا کجایی نیستی ؟

من تا هفته ی هفت نمیخواستم دکتر برم اما دیروز دیگه مجبور شدم...بله کمرنگه بی بی چکم...فعلا لکه بینیم ...

خیالت راحت عزیزم بی بی چکت مثبت شده اصلا نیازی به 

ازمایش نیست دیگه.ساکم 7 هفته اینا مشخص میشه انشالله.بعدشم الان یادم افتاد منم همون اوایل که بی بی چکم مثبت شده بود ولی هنوز نرفته بودم پیش دکترم دوباری ترشحات سفید دیدم که توش یه کوچولو خون بود.منم خیلی ترسیده بودم اولش.ولی هیچی نبود و دیگه ندیدمش.واسه تو هم همینجوریه گلم.خیالت راحت

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
سلام سارا کجایی نیستی ؟

سلاااااام بر نسرین بانو.... من هرازگاهی میام اینجا ول میگردم. البته فردا پس فردا میام اونور

خودتون کجایین نیستین اینجا

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
ممنونم سحرجون سلامت باشی❤برام دعا کن عزیزم که ایندفه همه چی خوب پیش بره دیروز لک بینی داشتم انشالله ...

عزیزم اصلا استرس نداشته باش بگذشته فکر نکن قربونت برم .. حتما دکترتون شیاف تجویز میکنه . استفاده کن انشاله دیگه لک نمیبینی. میگن ک اوایلش طبیعیه ولی کار از محکم کاری ک عیب نمیکنه ❤❤

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
فاطمه جون بعضی از دکترا از بعد از تخمکگذاری میگن شیاف استفاده کنید چون خودش پروژسترون بدن رو تامین م ...

آهان ممنون از اطلاعاتت عزیزم🌷انشالله که برای لانه گزینی بوده،،اگر باز ببینم حتما شیاف استفاده میکنم

2706