2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499967 بازدید | 57001 پست
واقعا 😄😄😄😄 توام ازش سواستفاده کردی واسه انجام تحقیقات ..عشقتون پایداااار باشه الهی . مرسی که تع ...

خداروشکر که خوشت اومد 💗💗

اما همچنان بعداز ۵سال نمیدونم چطوری بعداز ۷ ماه یه شبه جوابه نه من بله شد 😏😏

میگم نکنه اهل جادو جنبله؟😨😨

آخه بعداز ۷ماه دید جوابم منفیه به داداشم گفت بیا بریم بیرون کارت دارم (اینم بگم با داداش کوچیکمم رفیق گرمابه گلستان بود ) من فکرنمیکردم بهش زنگ بزنه چون من گوشیمو خاموش کردم تا بیخیال شه ،یهو دیدم داداشم میگه دارم با فلانی میرم بیرون ،دلم مثل سیرو سرکه میجوشید گفتم نکنه از لج من چرت و پرت به داداشم بگه (به هرحال مردِ زود غیرتی میشه) اینا ساعت ۸شب رفتن ساعت ۱۲ داداشم برگشت یه خنده ملیحی کرد و گفت بیا کارت دارم ،من رفتم تو اتاقش دیدم میگه اگه فلانی بخواد بیاد خواستگاری نظرت چیه،منم خندیدم گفتم نه گفت خا برو دیگه کارم همین بود ،منم رفتم گوشیمو روشن کردم و هرچی فحش بلد بودم بارش کردم ،اونم پیام داد مال خودمی تامام 

بعدش ۹۲/۷/۸ اومدن برای آشنایی ،اون شبم از لج اونا کوتاه نرین لباسمو پوشیدم و شالمم نمیذاشتم سنگین تر بودم 😂

دقیقا همون شب بود که اون اتفاق مبارک افتاد و دو روز بعدش خواهرش زنگ زد بریم برا گروه خون اگه خورد رسما بیاییم خواستگاری 

حالا به نظر شما چی شد اون شب ببعد جواب منفیم مثبت شد ؟ خدا داند 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
بچه ها پشت چراغ قرمز وایساده بودیم یهو یه ماشین از پشت محکم زد به ماشین😭😭😭😭😭 نمیدونید چقدر بر ...

خداروشکر که به خیر گذشت عزیزم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها پشت چراغ قرمز وایساده بودیم یهو یه ماشین از پشت محکم زد به ماشین😭😭😭😭😭 نمیدونید چقدر بر ...

ای وای خداروشکر ختم به خیر شد ..خدا حفظش کنه الهی ..

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
خداروشکر که خوشت اومد 💗💗 اما همچنان بعداز ۵سال نمیدونم چطوری بعداز ۷ ماه یه شبه جوابه نه من بله ش ...

وا هانیه واقعا چی شد 😂😂😂 داداشت هم فقط خواستگاری اونو اعلام کرد چیزی  نگفت .

چطور شد اینطور شد 😑😑😑😑 

مخم هنگ  کرد😂😂

نفهمیدی اون شب با داداشت چیا گفتن اینهمه ساعت 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728

مائده جون خداروشکر بخیر گذشت و نازگل جون و خودت صحیح و سالم هستین😍😍😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
وا هانیه واقعا چی شد 😂😂😂 داداشت هم فقط خواستگاری اونو اعلام کرد چیزی  نگفت . چطور شد اینطور ...

چرا بعدا از جفتشون جدا جدا  پرسیدم ،گفتن رفتم آبمیوه خوردیم. لب ساحل قلیون زدیم و رکبهش گفته ۳ساله خواهرتو میخام روم نشده بهت بگم داداشمم چون میشناختش پسره کاریه و ذاتش خوبه و ازین حرفا فقط بهش گفت اگه فقط خواهرمو ناراحت ببینم کارت با کرام الکاتبینه ،بعدش داداشم بمن گفت هانی هرجور ضمانتی بخای بهت میدم که چه پسره خوبیه از هر لحاظ ،بازم گفتم نه اما اون شب وقتی بابا و مامانم خانوادشو دیدن همه گفتن خوبه اما بازم نه بودم و نمیدونم چطور بله گفتم 😂

و الان قشنگیه ماجرا اینه که داداشم عاشقم خواهرشوهرم شده و حالا داداشم شوهرمو برده آبمیوه خوردن و گفته خواهرتو میخام 😂😂😂😂

و لی هنوز خانواده شوهرم نمیدونن که اونا عاشق هم شدن فقط خانواده خودم و شوهرم میدونیم ،هرجا میریم ۴تایی باهمیم 💃💃🙏🙏😂😂😂

چرا بعدا از جفتشون جدا جدا  پرسیدم ،گفتن رفتم آبمیوه خوردیم. لب ساحل قلیون زدیم و رکبهش گفته ۳س ...

وااااااااااااای واااای این اووووج داااااستان زندگیتون بوده ان شاالله همگی تون خوشبخت بشین 😍😍😍😍😍😍😍 خیلی باحاله واقعا شبیه فیلما شده .به قول مامانم این فیلم هارو از  زندگی  مردم میسازن دیگه

2738
وااااااااااااای واااای این اووووج داااااستان زندگیتون بوده ان شاالله همگی تون خوشبخت بشین 😍😍😍😍😍 ...

آره واقعا  امسال سومین سالیه که باهم دوستن و تا خاستیم برا خواستگاری اقدام کنیم مادرشوهرم مریض شد و تا آخر امسال باید صبر کنیم که حالش میزون شه بعد من بعنوان خواهرشوهر برم خواستگاریه خواهرشوهرم ،بهش قول دادم با دخملم برم خونشون خواستگاری 😂😂

بازم قشنگتر اینه خونه مادر شوهرم طبقه بالای خونه ماست 😘😍😍😍😍😍💃💃💃💃

منم قراره از خونه مامانم اینا با دخملم برم خواستگاری عمه اش و باباشم پیشش عمع اش باشه 

@nasrin1400     عزیزم تو لیست صلوات ها اسم صفورا و ثریا رو هم اضافه کن از امروز اضافه شد ...

چشم 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
آره واقعا  امسال سومین سالیه که باهم دوستن و تا خاستیم برا خواستگاری اقدام کنیم مادرشوهرم مریض ...

داستانتو خوندم 

چه آشنایی باحال و چه جریانات هیجان انگیزی داشتین

انشالله همیشه خوشبخت باشین❤️❤️

انشالله داداشتم به خواهرشوهرت برسه🙏🙏🙏

داستانتو خوندم  چه آشنایی باحال و چه جریانات هیجان انگیزی داشتین انشالله همیشه خوشبخت باشین❤️ ...

ان شالله هرچی خیره براشون پیش بیاد 💗💗

من دوسش دارم دختره خوبیه ان شالله خوشبخت باشن 

بچه ها کجایید چرا کسی نیست ؟ 😩😩

من تو خصوصی بهش پیام زدم امروز جواب داد و گفت این چند روزه گرفتار بوده و اصلا سمت گوشی نیومده...

نپرسیدی رفت آزمایش یا نه؟

2706