2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500250 بازدید | 57001 پست
بابای محترم بجه 

ولی جدا از شوخی الان اصلااااااااوقت سفر رفتن نیست

بالاخره یه هفته تا زایمان سفر خیلی ریسکه ممکنه هزار جور اتفاق بیفته خدایی نکرده

بهتره صبر کنه بعد از به دنیا اومدن بچه برن سفر

خب ببین دل خودت چی میگه ،اما نری به نفعته چون مسافرت با استرس فایده ایی نداره 😍

به دل خودم باشه که از خدااامه😁😁😁  ولی میگم برم تکون های ماشین و رقص تو عروسی باعث بشه همونجا بزااام 😄😄😄😄

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانای خوشگل عیدتو مباااااارررررک خانوما یه جایزه دارم براتون من سیدم امشب رفتم یه امام زاده ...

عزیزم عید شما هم مبارک🌹🌹🌹برای من زبونی فقط دعا کنی که با اقدام اول انشالله مامان یه نی نی سالم و صالح بشم کافیه😊❤ درخواستا بالاس زیاد تو زحمت نیفتی😉😆

سمیتا بشین سرجات حالا تو ماشین میزایی بیا درستش کن

ماشینو فکر نکنم ..به دلم افتاده تو شهرستان میزام ... ولش نمیرم 😂😂 اخه چند روزه به هر کی فکر کردم  دیدمش یه جورایی جذب داشتم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728
تو ماشین بزاد خیلی خوبه بدون هزینه جانبی و ماما میشه 😂😂😂😂 تازه مگه نشنیدی لحظه تحویل سال میگن ط ...

😂😂😂😂😍😍

به نظر منم سفر دو روزه با سه ساعت راه اونم تو هوای گرم... باید هر ساعت هم پیاده شی که اذیت نشی از ه ...

دقیقا ماما همینارو گفت . باشه نمیرم 😊

دریای گرگان به شما نزدیکه خیلی هم گرگان و بهشهر جای قشنگیه ما چندوقت پیش رفتیم جاتون خالی من پاراگلا ...

والا شوهر ما چسبیده به کار ..

باید مخ پدر و مادرو بزنم با اونا بریم 

2740
الان دیدم صلوات نوبت حسنا و زیارت عاشورا نوبت سمیتا 

عه 😑

بچه ها تو دلم بود چرا همسایه های ما غذا درست نمیکنن که یهو این اومد برام 😍😍

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

سمیتا جون زیارت عاشورا به نیت زایمان طبیعیت خوندم  ان شالله راحت و ۲بخیه ایی زایمان میکنی عزیزم 💗

حسنا جون برای شمام ذکر صلوات به نیت حاجت رواییت فرستادم 💗

@baharests    نورافشانی هم برای تو باذکر صلوات حضرت فاطمه ،یاعلی ،آیةالکرسی و ذکر رب لاتذرنی ،ان شالله که این ماه و در سفر یه نطفه عالی برات بسته میشه و با بی بی مثبتت مارو ذوق زده میکنی عززززیزززم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
وای بچه ها همین الان گازو روشن کرده بودم ناهار درست کنم... دیدم یکی در میزنه... رفتم دیدم بعععععلههه ...

نوش جان😁به اسم ما به کام شما😂شوخی می کنم عزیرم😙ولی خیلی بانمک گفتی😁

منم انشالله عصری مولودی حضرت علی دعوتم و مخصوص اونجا دعاگوی همتون هستم❤منم نیمه سیدم😆مامانم سیدن😊