2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500250 بازدید | 57001 پست
سمیتا بشین سرجات حالا تو ماشین میزایی بیا درستش کن

تو ماشین بزاد خیلی خوبه بدون هزینه جانبی و ماما میشه 😂😂😂😂

تازه مگه نشنیدی لحظه تحویل سال میگن طرف رفته سفر پس سالشو باسفر شروع کرده وتا آخر سال تو سفر هستش ،بچه سمیتا هم تو ماشین بدنیا میاد و تا آخر عمر تو سفر و عشق و حاله ،جهانگرد میشه 😘😘بوووووخووودا که 😈😈

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین دل خودت چی میگه ،اما نری به نفعته چون مسافرت با استرس فایده ایی نداره 😍

به نظر منم سفر دو روزه با سه ساعت راه اونم تو هوای گرم... باید هر ساعت هم پیاده شی که اذیت نشی

از همه مهمتر اینکه استراحت نکرده میخواد برگردی

اوف چقد سنگ گذاشتم جلو پات

باز میل خودته... و وخودت وضعیت خودتو بهتر از هر کسی میدونی.. دوست داری بری برو.. ولی اگه استرس داری نرو

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
سلام عزیزم ..خداروشکر که حالتون خوووبه .. خوووش به حالتون ما تو منطقه کویری هستیم 😂😂😂  دیدن ...

دریای گرگان به شما نزدیکه خیلی هم گرگان و بهشهر جای قشنگیه ما چندوقت پیش رفتیم جاتون خالی من پاراگلایدر سوار شدم واقعا سایتش با تهران خیلی فرق میکرد

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2731

بچه کسی میدونه امروز صلوات و زیارت عاشورا نوبت کیه؟

فقط میدونم نورافشانی برای سمیراست

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
تو ماشین بزاد خیلی خوبه بدون هزینه جانبی و ماما میشه 😂😂😂😂 تازه مگه نشنیدی لحظه تحویل سال میگن ط ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه بابا جهانگرد چیه؟ 

فکر میکنه ماشین خونشونه😁😁😁بعد دیگه از ماشین پیاده نمیشه😁😁😁

بعد اصلا یه سوال تو ماشین به دنیا بیاد کی بشورتش؟😁😁😁😁

@آنا1989 عزیزم دیروز برات نور فرستادم و به نیت شما آیه الکرسی خوندمو 14تا ذکر "رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین وهب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" گفتم و 110 تا صلوات هدیه به حضرت علی علیه السلام فرستادم انشالله که همین ماه مامان بشی😍❤🌹

بچه کسی میدونه امروز صلوات و زیارت عاشورا نوبت کیه؟ فقط میدونم نورافشانی برای سمیراست

صلوات نوبت حسنا هست ولی عاشورا نمیدونم

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2740
صلوات نوبت حسنا هست ولی عاشورا نمیدونم

الان دیدم صلوات نوبت حسنا و زیارت عاشورا نوبت سمیتا 

آهان راس می گی خوب😁بهتری الان هانیه جون؟

خداروشکر بهترم ،یخورده دلم سیخ میزنه که اونم تا شب خوب میشه عزیزم 

خوووووشگلااااا  مامااااااانا  مهربوووووونا  😊😊😊😊😊😊😊😊  عیدتوووووووووو ...

مرسیییی😍😍😍

دوستان گلم مخصوصا سیدا عیدتون مبارک🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤❤

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نه بابا جهانگرد چیه؟  فکر میکنه ماشین خونشونه😁😁😁بعد دیگه از ماشین پیاده نمیشه ...

بابای محترم بجه