2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499968 بازدید | 57001 پست
بچه ها چند تا سوال دارم ۱_اونایی که باردار هستین تمام سونو ها و.... رفتین من گیج شدم تو طب سنتی میگ ...

عزیزم ان تی رو به حساب پریودی اول میرن از ۱۲ هفته 

من همه رو میرفتم 

بستگی به فکرت داره و تصمیمت که بری ...ولی من بیشتر رو پایه علمی اصرار داشتم 

پریود هم دوستم دوماه اول کمی خونریزی شبیه پریودی اما کم و تیره داشته من نداشتم لک اینام نداشتم  

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
خانمای مشهدی کسی تابحال درمانگاه امام هادی تو سیدی سونوگرافی رفته که بدونه چجوریه

من رفتم،خوبه

زود رفتم گف ساک حاملگی هست اما جنین نیست توش😒😒

هفته بعد رفتم دارالشفا امام گف همه چی نرماله😅

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمای مشهدی کسی تابحال درمانگاه امام هادی تو سیدی سونوگرافی رفته که بدونه چجوریه

سمیتا مشهدی بزار بیاد 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
عزیزم ان تی رو به حساب پریودی اول میرن از ۱۲ هفته  من همه رو میرفتم  بستگی به فکرت داره ...

منم خودم دوست دارم بدم که خاطرم جمع تر بشه اما همسرم قبول نداره

دوستت بچه اش چی بود عزیزم

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 
2728
بهش فکر نکن همه رو بارداری دعا کن بره 😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
من رفتم،خوبه زود رفتم گف ساک حاملگی هست اما جنین نیست توش😒😒 هفته بعد رفتم دارالشفا امام گف همه چ ...

عزیزم دارلشفا یعنی به نظرت بهتره از اونجا

وقت گرفتن چجوری سخت نیست 

بچه ها چند تا سوال دارم ۱_اونایی که باردار هستین تمام سونو ها و.... رفتین من گیج شدم تو طب سنتی میگ ...

معصومه جون سلام

خوبی؟ 

ببین من نظر خودمو میگم، داروهای گیاهی زیر نظر پزشک درست و حسابیش موثره تو درست کردن روند بدن

ولی اصلا قبول ندارم که تو بارداری شما آزمایش و سونو نری به خاطر اینکه طب سنتی از رو حدس و گمان و نبض تشخیص میده

چون تمام این سونوها و ازمایشات واجب و ضرورین، من سونوی قلب، سونو ان تی، سونو آنومالی 2 بار به فاصله 6 هفته، سونو 30هفتگی رفتم

تازه یه سونو هم هفته آینده دارم

از لحاظ علمی ثابت نشده که سونو ضرری برای جنین داشته باشه

به نظرم بی گدار به آب نزن

و اگه تا الان به دکتر زنان مراجعه نکردی حتما مراجعه کن چون دکتر طب سنتی که نمیاد بزائونتت. 

2738
[QUOTE=101362888]😂😂😂😂😂 نه تو پارک نشستم کیک و اب میوه میخورم برم کلاس بارداری .... انجام دادم ر ...

هاااااانیههههه        

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
معصومه جون سلام خوبی؟  ببین من نظر خودمو میگم، داروهای گیاهی زیر نظر پزشک درست و حسابیش موثره ...

ممنون عزیزدلم واسه نظر که دادی

انشالله دکتر به زودی میرم 

و خودمم بخاطر مشکلاتی که داشتم دوست دارم برم سونو ها 

فقط یا باید با بحث و دعوا برم یا اینکه بهش خبر ندم میخوام برم 

@anjel68   سلام عزیزم  چه خبر آزمایش دادی ؟؟

سلام عزیزم.رفتم آزمایشگاه

آزمایش تیتر نداشتن.منم یه بیبی از این خودکاریا گرفتم که گفت حساسیتش بالاست

اومدم امتحان کردم

منفی شد

ولی هنوزم از پری خبری نیست

فردا میرم آزمایش تیتر انجام میدم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
معصومه جون سلام خوبی؟  ببین من نظر خودمو میگم، داروهای گیاهی زیر نظر پزشک درست و حسابیش موثره ...

عزیزم ان تی همون غربالگری اول هست

و آنومالی غربالگری دوم هست 

من گیج شدم که اینا جداست یا نه یکی

وااااااای هااااانیه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣انشاءالله انشاءالله انشاءالله  آم ...

ای شیطوووون.. این آمینو از همه آمینات بلندتر گفتی

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   

اینم بیبی ک زدم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
عزیزم ان تی همون غربالگری اول هست و آنومالی غربالگری دوم هست  من گیج شدم که اینا جداست یا نه ...

بله ان تی اولیه

آنومالی دومیه

و حتما برو حتی شده با دعوا

چون بچه شوخی بردار نیست عزیزم

سر یه سههل انگاری اونوقت هیچوقت خودتو نمیبخشی

درسته خدا داده خدا هم حتما مواظبشه و شکی درش نیست

ولی ما هم باید یه حرکتی در قبال هدیه خدا برای مواظبتش انجام بدیم

2706