2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499968 بازدید | 57001 پست
ممنون نسرین جون مرسی که هستی 

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
نیکناز ک نی نی نمیخاددیگه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤔🤔🤔🤔🤔🤔شک کردم.نیکناززززز نی نی میخاستی؟؟؟؟

ما اینجا فقط همرو حامله میکنیم 😃😃

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکناز ک نی نی نمیخاددیگه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤔🤔🤔🤔🤔🤔شک کردم.نیکناززززز نی نی میخاستی؟؟؟؟

نه والا 

دارم سکته میکنم😂😂

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
الهی دورت بگردم دوستم برا من نیت بارداری نکن 🙈🙈نیتم خونس😘

الهی عزیزم دیدی میگن توی حرم امام رضا نیتا قاطی میشه حالا مال تو بجای خونه نی نی میاد الهی هرچی دلت میخواد بشه ی خونه بزرگ و دلباز و نورگیر عالی در منطقه خوب هرجا که دوست داری بخری

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2731
الهی دورت بگردم دوستم برا من نیت بارداری نکن 🙈🙈نیتم خونس😘

اخه من بعضی وقتا پی ام هارو نمیخونم برای همین متوجه نشدم

مگه متاهل نیست؟؟؟ اگه متاهله دلشم بخواد حامله اش کنیم 😄

دوتا دارم جیگرم😘😘

الان شرایطشو ندارم 

شوهرمم خیلی نمیخاد اگه بشه میگه باید بندازی و اینا...

خودمم بدویارم بچم ی سالش شده طفلکی میشه

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2738

آخیش رسیدم😊

مرسی همه دوست جونیا برام صلوات فرستادید 

خیلی خیلی ممنونم

الهی الهی همتون همین ماه مامان بشید و من خداروشکر کنم از خبرا

خیلی مهربونید

برای همتون دعا کردم 🙏🙏🙏🙏🙏❤

مگه متاهل نیست؟؟؟ اگه متاهله دلشم بخواد حامله اش کنیم 😄

چرا.ولی دوتادخترنازداره.نیکنازم اسم دخترشه😍😍😍😍

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
مرسی قبول حق 💙 ااااره بابا تازه سفارشم گرفتم 😅😅😅 خب توهم بباف 😞

ایول بابا.من دست چپم اصلا نتونستم یادبگیرم .یادم میادمعلم حرفه فنمون خودشوکشت یادنگرفتم آخرگفت ی کلاه شالگردن بده مامانت ببافه بیاربرانمره😅😅😅😅😅

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
اوا اول فکر کردم این پیامو سمیتا زده خطاب به خودش زدم بعد پاکش کردم😆این همون زایمان شیکیه که یکی از ...

من نرسیدم پاک کنم🙈🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣سمیتاحلالم کن😉😉😉😉🤣🤣🤣🤣

استغفر الله  😂😂😂

اخه ی جورگفت عنترترکیدم ک... 

ای خداشکررررت ک هرروز ی چیزی هست اینجاک بخندونمون🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مرسی سمیرا جون ان شالله زودی قسمت خودت بشه 

مرسی عزیزدلم.انشاءالله قسمت هممون💓💓💓💓

دوتا دارم جیگرم😘😘 الان شرایطشو ندارم  شوهرمم خیلی نمیخاد اگه بشه میگه باید بندازی و اینا... ...

ای جان 😍😍😍

خدا حفظشون کنه 

انشالله حاجت روا بشی عزیزم 💓💓💓

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2706