2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500193 بازدید | 57001 پست
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

سلام عزیزم 🌹🌹🌹

وای چقدر خوشحال شدم 😍

ان شاالله مبارکت باشه و زیر سایه ی امام زمان(عج) و پدر و مادر عزیزش بزرگ بشه🌹 قدمش براتون خیر باشه، الهی آمین🌹🌹🌹

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💜💜💜لیست اسااامی مامان شده های تاپیک قانون جذب💜💜💜 تاریخ شروع تاپیک💕97/08/30💕ساعت 10:29 1.س ...

افروز جونم شما هم مامان شدی😍😍😍

وای چه روز خوبیه، چقدر خبر های خوب میبینم و می‌شنوم😘

هزاران بار مبارکت باشه🌹🌹🌹

ان شاالله سرباز امام زمانمون (عج) بشه🌹

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
سلام بچه ها اینجا کسی امپول هپارین زده؟خیلی درد داره وقتی میزنم ورم میکنه قرمز میشه    

دریا جان، دکتر برات تجویز کرد؟ شما کورتاژ کردی؟ با توجه به نمونه برداری اینطور بهت گفت؟ یا کلاً فقط به خاطر سقط و احتیاطا گفت مصرف کنی؟

ممنون میشم بیشتر توضیح بدی دکتر زنان معمولی رفتی یا تخصص سقط و این چیزا

2731
دریا جان، دکتر برات تجویز کرد؟ شما کورتاژ کردی؟ با توجه به نمونه برداری اینطور بهت گفت؟ یا کلاً فقط ...

سلام درخشنده جان خوبی؟چه خبر حسابی کم پیدا بودی

اقدامو شروع کردی به سلامتی؟

🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸

یازدهمین روز از ختم سوره ی حشر رو به نیت نی نی دار شدن خودمون و تمام خانومای منتظر نی نی سایت شروع می کنیم و امید داریم با خواست و اراده خدای مهربونمون به زودی یه فرشته تو دلامون کاشته شه❤👼❤

✔شروع ختم ---> 98.08.11

✔روزی 1بار سوره حشرو میخونیم و ثوابش رو هر روز برای یک نفر از خانومای لیست میفرستیم

✔ثواب ختم امروز رو برای هانیه ی عزیز میفرستیم🌷

💟مامانای نزدیک شرکت کننده در ختم💟

1.فاطمه

2.سمیرا

3.تبسم

4.حمیده

5.زهرا

6.محدثه

7.مهدیه

8.سادات

9.اعظم

10.معصومه

11.هانیه✔

12.مینا

13.دریا

14.افروز

2740
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

اووووفه ای جووووونم مبارکت باشه عشقم 

چه خبر خوبی ...نتونسته بودم بیام تاپیک اما به یادت بودم

خیییییلی خوشحال شدم برات عزیز دل 

سوره حشر هم هر روز خوندم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
سلام به همگی 😀 خوبین؟ 😉  دریا عزیزم.آنا جون..سمیرا گلم بهتون تبریک میگم ان شاءالله 9 ماه بارد ...

ای جاااااان گل پسر قند عسلتو عشق 

مواظب خودتون باشید عزیییزم 

چه خوبه که هستین .چه خوبه بعد دو روز اومدم تاپیک ببینم همه به یادم بودن 

ماشالله نیکناز عجب دست سبک بوده ها . همه نی نی ها منتظر بی بی مثبتت بودن 😍😍😍

تازه هنو چند روز دیگه مونده تا اولین سال با هم بودنمون مطمئنم بازم خبرای خوب میرسه 

عمه سمیتای پیشگو بیاد هی بگه خبر آمد خبری در راه است 

2706