2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500218 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اینقد مطمئن بودم نمیاد رفته بودم مهمانی اونم یه شهر دیگه و با اعتماد بنفس کامل حتی با خودم پدم نب ...

دقیقا ماه پیش داستانی شبیه ابن برای من پیش اومد😀من برای جذب بهتر نزدیک پری بود و نوارم نداشتم نرفتم بخرم بعد که اومد دست ازپا درازتر و باکلی دردمجبورشدم برم بخرم😶

2740
سلام بچه ها من رفتم امروز سونو شايد باورتون نشه من دوقلو باردارم يكي از جنين ها خوب بود و ضربان قل ...

عزیزم الهی به سلامتییی❤❤❤بابا دختر چرا به شوهرت گفتی؟آخه اینطوری اتیشش تندتر شده که😀

اين ماهي ماه اول لترزول.... فوليكول٢١ بدون قرص دارم اين مااااهي مطمععععنم ك باردار ميشممممم ديشب ...

افرین مامان پر انرژی . ان شالله ک محمد مهدی جونت زودی بیاد تو دلت 😍😍😍

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
افرین مامان پر انرژی . ان شالله ک محمد مهدی جونت زودی بیاد تو دلت 😍😍😍

انشاااالله محمد مهدي من مياد ممنونم ممنونم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
مامانا عیدتون مبارک  تو این شب قشنگ از خدای مهربون و امام زمانمون می خوام تک تکتون به آرزوهای ...

تبسم جون توکلت به خدا باشه هیچوقت کم نیار به قول معروف به تارمو میرسه اما پاره نمیشه چون خدا هست...منم دیروز صبح که شب نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی قربونش برم بود دوست خوب نی نی سایتیم کیسه آبش پاره شدو رفت بیمارستان...منکه تازه میخواستم جلوگیری رو بزارم کنار اون بابار اول باردار شد و الان تو 7ماهو خورده ای شب نیمه شعبان فارغ شد با خودم گفتم به به چه روز خوبی...یه لحظه دلم گرفت که من هنوز...خوابم برد و خواب دیدم شوهرم میگه اسم پسرمونو میزارم محمدمهدی بش میگفتم مطمئنی امیرمهدی چطوره گفت نه محمدمهدی گفتم بابا امیرحسین چی شد پس که میخواستیم بزاریم بازم گفت نه محمدمهدی و ازخواب پریدم...این خوابو به فال نیک گرفتم بازم امیدوارشدم و نذر کردم که انشالله شوهرم بهتر همکاری کنه و از ته دل بچه بخوادو خدا بخوادو تا قبل نیمه شعبان سال آینده منم نی نی دار شده باشم و پسر باشه،اسمشو محمدمهدی بزارم💗

شنیدم ولی نمیدونم چقد صحت داره  لکه قبل پری مال سردی رحمه خرما زیاد بخور تا رحمت گرم بشه

عزیزم برای من صحت داشت،دکتر تشخیص داد طبعم رو به سردی رفته و معمولا روز اولو لک داشتم که چندماه اخر رسید به 2،3روز چندماه خودمو به گرمی خوردن بستمو سردی رو حذف کرد برام، خوب شد و خداروشکر خونریزیم از روزاول شروع میشه🙏