2737
2739

باید انگیزه داشته باشی راهی نداره😆😆 ولی جدا به خودت سخت نگیر..بالاخره یه روز خسته میشی از این وضع و انگیزه پیدا میکنی تغییرش بدی!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😭😭😭😭😭😭😭منم! 

عید داره میاد بعد عیدم عروسی پسر عممه با این شکم و پلو هیچی بهم نمیاد!! 😭😭😭😭

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
خب چیکار کردی چطوری  بگو منم خودمو یه تکونی بدم

دو سه تا برنامه منظم ورزشی دانلود کردم. اونا خیلی جالب بودن انگار مربی بالا سر ادم باشه. شاید واسه همین جدی گرفتم

بعد میخوام لاغر شم😆 همزمان یه رژیم کوچولو هم گرفتم.. 

به عکسای دختر عمم که چاق بود بعد الان خیلی لاغر شده نگاه میکنم حسودیم میشه انگیزه میگیرم😅

اولین روز گفتم برم یه امتحان کنم ببینم چی میشه بعد یه روز که انجام دادم دیگه نتونستم ول کنم

هم این که سرحال تر شدم و حس میکردم یه حال عجیبی دارم

اخه کلا تو عمرم ورزش نکرده بودم یه دفعه خوشم اومد

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2740
😭😭😭😭😭

یه برنامه ست نسبش کن lose weight هر روز باهاش ورزش کن خیلی خوب و راحته من دوهفته باهاش انجام دادم ولی بعدش تنبلیم اومد خدایی تو کمتر از دو هفته 2کیلو کم کردم البته. کنارش دمنو‌ش و پیاده روی درمنزل با یه فیلم آموزشی و... هم انجام میدادم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶