2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه سوال دیگه ....وقتی یکی تاپیک میزنه . حالا هر چی ....یکم طول میکشه . همه میگن ....می خوای پربازدید بشی ؟ بچه ها گزارش بزنین . 

این یعنی چی آخه . اینو نمی فهمم . 

اگه اونجا به آدم پول میدن که خوب ثواب داره بزار بره . اگه اهمیتی نداره پس شما چرا جوش میزنین . 

2738

حالا چرا دوس داري بري تو پربازديد؟؟؟🤔🤔🤔

من دو بار رفتم تا حالا خيلي آدم خسته ميشه تا چند روز هي پست مياد و خب براي احترام به كاربر هم بايد لايك كني و جواب بدي 😐😐😐

كلي وقت آدمو ميگيره

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
یه سوال دیگه ....وقتی یکی تاپیک میزنه . حالا هر چی ....یکم طول میکشه . همه میگن ....می خوای پربازدید ...

من اون تاپیک نخوندم تا اخر چی شد موند نامزدش یا رفت 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
حالا چرا دوس داري بري تو پربازديد؟؟؟🤔🤔🤔 من دو بار رفتم تا حالا خيلي آدم خسته ميشه تا چند روز هي ...

نمیدونم ...خودم فکر میکردم زیاد مهم نیست . ولی وقتی کاربرا میگن بچه ها این می خواد پربازدید بشه گزارش بزنین . یه حس جالبی داره . 

یکی تاپیک ازاد بزنه از دیردز دارم میگم کلی سیوال دارم راهنمایی نیخوام تامیکم نیخوام بزنم  شوهرم خوشم نمیاد بعدا بخونه

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤
2706