2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397098 بازدید | 46604 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر ظفرمند اصلا خوب نیست.هر کی هم اینجا تعریفشو کرده الکی داره تبلیغشو میکنه.شاید برای بعضیا بی عیب کار کرده باشه.ولی در کل اصلا انسان با اخلاقی نیست و زیر حرفش میزنه و خطای جراحی خودشو گردن بیمار میندازه.و پول بیشتری بعد عمل میگیره

2728
2738

خانوما دکتر جواد خالقی رو کسی میشناسه پیشش عمل کرده ؟ بینیم گوشتیه میگن خوبه کاراش اگه تجربه ای دارین لطفا کمکم کنین

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

سلام دوستان

من دنبال یه دکتر برای جراحی بینی طبیعی مردانه (البته نه خیلی طبیعی و یکم متمایل به نیمه فانتزی) میگشتم یه مقدار تحقیق کردم به یه لیست رسیدم، خواستم نظر شما در مورد این لیست رو بدونم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

اولویت اولم:

حمیدرضا نوری

بهزاد شهرجردی

محسن زارعی

اولویت دومم:

پیمان برومند

علی زینلی

اولویت سومم:

مهرداد نادریان (کاراش یکم فانتزیه به نظرم)

احمدرضا رجایی

اولویت چهارمم:

اسداله مهدوی

علی محمدخانی

(نظرات زیادی در مورد این دوتای آخر ندیدم)

2706