2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3398680 بازدید | 46604 پست
عسل شیرین سامی تجربش خوبه ولی گرون میگیره

دکتر عباسی هم یکی از بچه ها بنام کفشدوزک عمل چونه وبینی انجام داده بود 4ماه قبل

دکتر علامه هم من یکبار ی خانومیو دیدم که خودش گفت عمل چونه هم انجام داده که من اگر نمیگفت نمیفهمیدم ولی توی

این 6ماه همین یک موردو دیدم از علامه

انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیما جان هر 3 این دکترا سبک مخصوص به خود دارن که خیلی هم با هم فرق میکنه

علامه کلا کاراش ظریفه ولی سبکش بیشتر نیمه فانتزی وطبیعیه ولی من خودم فانتزی خواستم

در مورد یحیوی هم که دوستان اقای موسیلینی توضیح دادن

سجادیان هم عکسلی سایتش هست ولی مائده ومرجان وعسل از عمل بینیشون با سجادیان خیلی راضی بودن

باید خودت بری کار همشونو ببینی بعد تصمیم بگیری به حرف من وبچه های تاپیک بسنده نکن چون انتخاب دکتر کاملا سلیقه ایه

Shima0021 جان اره عزیزم سر بینی من غضروفیه اما بزرگ نیست یکمی باید جمع شه! نوک بینی خیلی سلیقه ایه بعضیا تیز دوست دارن بعضیا هم گرد من خودم اصلا تیز دوست ندارم و در واقع یه نمه گرد دوست دارم! بینیهایی هم که من امروز دیدم هیچ کدوم تیز نبودن و یه نمه گرد بودن در کل متناسب با بینی بودن! اما اگه دوست داری نوک بینیت خیلی جمع شه فک نکنم صادقی خیلی مناسب باشه!
2731
من سجادیان نرفتم چون باسلیقه من جور نبود

بشارتی وعباسی رفتم که کاراشون طبیعی بود وبچه های تاپیک هم که با فرهنگ عمل کردن کارش تعریف میکردن که اونم طبیعیه

الان اکثر دکترا گرون کردن

2740
دوست جونا

کسی اینجا بینی گوشتی داشته با شیروانی یا زینلی عمل کرده باشه؟؟
برای بینی گوشتی کی خوبه؟؟
برای خواهرم میخوام ، تا ده تومن میتونه بده

خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

عزیزم به زینلی اصلا فکر نکن من 3تا از دوستام 5 سال پیش باهاش عمل کردن که هر سه تا بینیهاشون برگشته به حالت

اولش وترمیم لازم هستن

شیروانی هم بعداز عملش کار خراباش زیاد شده انگار اینم یک منبع برای حرفم

بچه ها این مطلبو تو سایت پرشین هیت در مورد شیروانی نوشتن گفتم بدونید

بچه ها من همین الام از مطب شیروانی میام.حدود 20 نفرو دیدم که پیشش عمل کرده بودن همه ناراضی بودن.اکثرا مشکل تنفسی داشتن.تعداد زیادی بینیشون کج شده بود.تعداد زیادی عفونت کرده بودن.یکی بود 10 سال پیش پیشش عمل کرده بود اومده بود واسه ترمیم.یکی دیگه پارسال 10 م داده بود امسال 5 م واسه ترمیم از امریکا اومده بود.یکی زیر چشمش استخون مونده بود گفت بهش باید دوباره عمل کنم واست.جای بخیه و برش کاملا مشخص حتی کسایی که 5.6 سال پیش عمل کرده بودن.یکی هم استخون داخل دماغش کج شده بود طوری که سوراخهای بینیش دیگه قرینه نبودن.قیمت هم الان 15 م شده.2هفته پیش 12 بوده.خود دکتر به هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــیچ عنوان گند کاریاشو قبول نمیکنه.به هیچ عنوان وقت مشاوره نمیزاره واسه ادم.لیلا هم سیم های تلفنو کشیده.نه تلفن جواب میده نه بهت وقت میده.فقط توی یه محیط غیر بهداشتی کثیف که ببینی حالت بهم میخوره بخیه میکشه و چسب میزنه.بین تمام کسایی که من دیدم 1 نفر هم راضی نبود.دکتر کاراشو خـــــــــــــیلی خراب کرده.من از شیروانی نا امید شدم میرم سراغ گزینه های بعدی واستون تعریف میکنم.4.5 تا خانوم هم بودن مه عرب بودن یکیش پیشش عمل کرده بود ازش 40م گرفته بود.اگه خواستین برین کاراشو ببینین روزای زوج از ساعت 5.6 به بعد برین تو مطبش بشینین تا 10.11 نوبتتون شه اهمیت هم نده بهتون!!!!!!

منبع: http://forum.persianhit.com/showthread.php?201-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%AC%D8%A8-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C/page97

نام کاربر:fghozatloo

سلام بر دوستان شب همگی خوش
shaw جان ارتفاع بینیشون کم شده بود بینی سر بالا شده بود؟
منم 1 نمونه گوشتی عالی ازش دیدم که واقعا طبیعی جمعش کرده بود
بهت گفته ارتفاع بینیتو کم می کنم؟ اگر بینیت افتادگی داره وقتی می خواد سرشو بده بالا ارتفاع بینیت کم می شه
من دوباره می خوام برم مطبش نمونه ببینم
2706