2752
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3400320 بازدید | 46605 پست
عاطی سامی هم خوشگل در اورده مال هانیل روااااا

کلا یه قانونیه که کسی بینی گ وشتیو خوب در میاره استخونی که کاری براش نداره
ضمنا میشه یه کم راجع به مریضاش تعریف کنی مخصوصا گوشتیاشو که چی دیدی؟ترمیم ازش ندیدی؟؟

مری تو هم مثل من در تردیدی برای عمل؟؟
مری جان من کاملا طبیعی میخوام میگم چون بینیمو به جز نیمرخم دوست دارم.تازه سجادیان بهم تخفیف داد گفت 3500.
مری جان شرمنده خیلی ازت سوال پرسیدم بنظرت سجادیان خوبه یا نه. آخه هزینه عملشم برام مهمه .خیلی مرددم فقط تو استخونیاش شک دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جمره جان اون روز همه بینیهاشون گوشتی بود و واقعا قشنگ عمل کرده بود میدونی طبیعی کار میکنه یعنی وقتی مریضو میدیم میگفتم زیادفرقی نباید کرده باشه ولی وقتی عکس قبل از عملشم میدیم میفهمیدم که واقعا دکتر چه زحمتی براش کشیده یعنی چی بوده و چیکارش کرده
2706