2737
2734
عنوان

هر کی دلش از مادر شوهر پره بیاد با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203444 بازدید | 439 پست
پدرشوهر من بددهن. بی انصاف.. بی منطق بی منطق.. امااااااااااااااااااااان از نیش زبونش.. امااااااااااا ...

خواهرشوهر من واسه اینکه من قهر کرده بودم و شوهرم اومده دنبالم هر چی از دهنش درومد به منو خانوادم گفت خدا میدونه بابت فحشایی که به پدر و مادرم داد چقدر دلم شکسته.

اوایل شوهرم به من خیلی توجه میکرد با یک مریضی من خودشو می‌کشت ولی حال نمیدونم این مادر شوهرم چی کرده که اصلا بهم توجه هم نمی کنه به حرف مادر شوهرم گوش میده هرچی بگم مادرت باهم این رفتار و داره میگه نه تو داری دورغ میگی منم نمی تونم تحمل کنم دعوامون میشه دیگه از دست مادر شوهرم دارم دیونه میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 

خانواده شوهر من از اول با من بد بودن چون من انتخاب پسرشون بودم

انقدر به من بدی کردن دو سال اجازه نمیدادن کسی بفهمه من عقد کرده پسرشونم

تو دوران عقدم دنبال زن برای پسرشون بودن

حامله شدم چهار ماه جواب تلفن منو نمیدادن

بعد که بچه ام به دنیا اومد به شوهرم یاد دادن که اگه زنت بچه رو بوس کنه بچه تو دبستان خودارضایی می کنه

مریض بودم دکتر اجازه شیر دادن نداد پدرشوهرم به من گفت تو مادر نیستی اگر مادر بودی شیر میدادی

وای که چه نکردن با من خدددا خودش باخبره

شاید خواهرشوهرم این پست رو بخونه 

خواستم بهشون بگم واقعا بابت کارهایی که سر من اوردید از خدا نمی ترسید واقعا به قیامت اعتقاد ندارید خودتون میدونید تو این هفت سال چی کار کردید انقدر الکی نذری ندید بخدا که من از حقم نمیگذرم و با ریاکاری به دین داری و مهربانی نمی تونید از دست تلافی دنیا در برید که دنیا گرده

2728

وا عجیبه مادر شوهر من خیلی خوبه و تازه موقع زایمانم همه ی کارامو می کرد و بچه رو ازم می گیرفت می گفت برو بیرون توو خونه نمون یه کم قدیمی هست و فرک می کنه ولی خیلی هواموداره و خیلی دوستش دارم بیشتر  از مامانم بعد از زایمان کمکم کردش  

مادرشوهرمنم خیلی توکارامون دخالت میکنه نمیدونم چیکارکنم

خدایا یعنی میشه منوهم لایق مادرشدن بدونی و ی نی نی ناز و سالم بندازی تودلم خدایا همه ی امیدم ب خودته منکه جز توکسیو ندارم پس ناامیدم نکن   

دخالت فضولی و ...همه جا هست بذار اونقدر بگه بترکه تو کار خودتو بکن،ولی اینم بگم ها شاید از محبتشه ک میگه،بعدشم اینو بگم وقتی خودتو دوس داشته باشی برات کمرنگ میشن خانواده شوهر ،من قبلا حساس بودم حتی نمیذاشتم شوهرم با اونا تنها باشه اما الان برام مهم نیست میذارم بره توو کونشون شوهرم برام خیلی کم اهمیت شده ازش خستم نه خودشون نه پسرشون دلچسب نیستن بابا ما زنا زیادی اینارو بزرگ کردیم 

2738
اخه سیسمونی رو خانواده دختر باید بخرن مادرشوهر یه کادو سنگین میده برا ما ۴۰۰ داد فقط

کادوسبکم ندادخواهر....انقدخسیسه...تازه بچم تک نوشونه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

سلام دوستان

راستش من یه مادرشوهر دارم که فقط بلده کلاس بزاره واقعا وضع مالی شون خیلی خوب نیست ولی همش ظاهرسازی می‌کنند 

سر جهیزیه خریدن خواهر شوهرم پدر منو درآورد آرامشم و به هم ریخت از بس میگفت فلان برند و خریدم البته با گفتن قیمت‌های کذایی

هر چی دهاتی تر فیس و افاده بیشتر

خسته شدم بعد 4 سال زندگی هنوزم فقط بلده کلاس بزاره.